Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Miért van az, hogyha egy tükörben sokáig nézek a saját szemembe olyan érzésem támad mintha már nem is én lennék?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Hm, attól féltem hogy tényleg ilyen hülye vagyok, és csak beképzelem de ezek szerint, nem vagyok egyedül, ha akarsz beszélni róla, vegyél fel msnre: t_timcsibu@hotmail.com
2011. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon kérlek, ezt ne csináljátok!

Ez nem veszélytelen annyira, mint sokan gondolják.

2011. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mik a veszélyek ? mi történne ha tovább csinálnám? (nem fogom, mert ijesztő )
2011. jún. 19. 16:32
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
miért veszélyes, érdekel, talán van neked is benne tapasztalatod? nekem amugy nem csak az az érzésem olyankor,hanem az arcom is elváltozik,főleg ha világítás nélkül csinálom
2011. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Hallottál az elméleti fizika térdimenziós kutatásairól?

Jelenleg bizonyított (igaz hogy csak matematikailag) 13 térdimenzió létezése.

Nagy naívság lenne azt képzelni, hogy egy időben csak egyben vagyunk jelen. A tükörképed igenis létezik, csak a "fenti" dimenziók számunkra csak extrém esetekben érzékelhetőek.

Az egyik ilyen az általad leírt jelenség. Valószínüleg az életerőnk, vagy a lelkünk, vagy valami ilyesmi egy része távozik ilyenkor a másik térsíkban lévő testünkbe.

2011. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
16.37 es válaszoló vagyok. még annyi hogy csináltam sokszor, és én is megijedtem, már nem mertem a tükörbe nézni sem utána,gyorsan felhúztam a redőnyt, eloltottam a gyertyát, és kirohantam a szobámból,
2011. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
akkor azért érzem azt néha, hogy nem is vagyok ott agyilag miközben nézem magam, csak a testem és sokáig bírom azt is hogy nem pislogom, akár percekig?!
2011. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
még azt is hozzátenném,hogy én ezt az auralátás miatt gyakoroltam, és utána olvastam azután hogy láttam az elváltozást magamon, hogy ilyenkor magunkat látjuk,csak egy másik formában,és nem kell tőle megijedni,én ennek ellenére megijedek,mert volt hogy ördög fejem volt, vagy valami sötét sátáni lény,volt hogy öregebbnek láttam magam,volt hogy anyámat láttam az arcomban
2011. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már, félelmetes.
2011. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Nem tudom, nekem semmi extra nincs ebben a dologban.
2011. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!