Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Ember? Vagy...

Ez mi volt? Ember? Vagy valami idegen lény?

Figyelt kérdés

Nos , az egész úgy kezdődött, hogy múlt héten szerda-tól szombatig mamámékhoz elmentünk pár haverral, (5en ,3 fiú 2 lány),Monostorapátiba.


Ez egy kis falu veszprém megyében , kb 1000en laknak ott , de viszont nagyon szép hely, erdőkkel körülvéve , meg ilyenek , szóval lehet kirándulni meg sátorozni meg ilyenek.


Sokat járkáltunk a nappal is a faluban , erdőkben stb, tényleg nagyon szép hely. Egyszer csak az erdő közepén észrevettünk egy teljesen jó helyet, ahol lehetne sátorozni , megtakarítottuk a helyet , aztán úgy gondoltuk, hogy majd estére ott alszunk .


Kerestünk ilyen botokat, meg minden , még ki is hegyeztünk egyet-kettőt,:D hátha megtámad valami estére akkor tudjunk védekezni, meg ilyenek. Aztán visszamentünk a cuccokért, mamához és mondtuk hogy akkor este az erdőben alszunk , ne aggódjon.


Azt mondta ok , nyugodtan , úgy sem lesz semmi bajunk sem , de azért vigyázzunk egymásra.

Olyan 19:00körül visszamentünk arra a helyre amit kinéztünk magunknak, aztán felállítottuk a sátrakat, megcsináltuk a csapdákat :D .


Miután ettünk meg beszélgettünk, besötétedett, aztán úgy gondoltuk , hogy este is körülnézünk egy kicsit , hátha látunk valami érdekeset, 2en nem akartak jönni , szóval csak 3an mentünk, járkáltunk össze-vissza kb , de semmit sem láttunk, csak néha furcsa hangokat hallottunk , de hát az erdőben éjszaka ez előfordul gondoltuk.


Olyan 23:00 körül visszaértünk a sátrakhoz , ettünk , ittunk , beszélgettünk egészen kb hajnali 2ig aztán aludni mentünk. Elég nehezen tudtam elaludni , de sikerült , azonban ez nem sokáig tartott , mert egyszer csak hirtelen felébredtem valami nagyon furcsa zajra , ami nem lehetett messzire tőlünk , kérdeztem Timit hogy ő fent van -e , de nem válaszolt , felébreszteni meg nem akartam . Kimentem a sátorból és hát kb rajtam kívül senki sem ébredt fel.


Felvettem az egyik zseblámpát és elindultam arra fele amerről a zajt hallottam . Mentem kb 100-200métert, össze-vissza világítottam a zseblámpával, aztán egyszer csak valamit észrevettem , és a szemébe ? világítottam, az a valami kb magasabb volt nálam majdnem 2 méter, és a fény visszatükröződött a szeméről , úgy mint a macskáknál .


Csak hogy ez a valami 2 lábon állt, és nem igazán láttam még semmi hasonlót sem , mondanom sem kell, hogy úgy beszartam , hogy elkezdtem kiabálni , aztán visszafele futni a sátrakhoz, mire odaértem a többiek is felébredtek kérdezték, hogy mi a fenét ordibálok.


Mondtam nekik,hogy mit láttam és hogy menjünk el oda ha nem hisznek nekem. odamentünk aztán ilyen lábnyomokat láttunk de olyanokat , hogy nekem 42-es a lábam és ez a lábnyom meg ilyen 60-as volt szóval ilyen nagyokat még nem láttunk , a lényt nem láttuk , de a fura hangot amire felébredtem , mindenki hallotta, hát elég félelmetes volt.


gyorsan visszamentünk a sátrakhoz ezután , és vártuk hogy reggel legyen , aludni nem tudtunk , aztán vártuk hogy felkeljen a nap, és indultunk is visszafele .


Hazaértünk , mama már fent volt, és csodálkozva kérdezte, hogy mi történt, miért jöttünk haza ilyen hajnalban? Elmeséltük mi történt, aztán azt mondta , hogy nem mi vagyunk az elsők akik ezt a lényt látták.


Utánna csak nappal mentünk az erdőbe, éjszaka nem maradtunk ott.


Mi lehetett ez ?


2011. jún. 26. 10:09
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:

Nekem ez furcsa:


"Felvettem az egyik zseblámpát és elindultam arra fele amerről a zajt hallottam "

Minden horror filmben így van, mert ugye az a legbiztonságosabb, ha tökegyedül megyünk a sötétben...


"de a fura hangot amire felébredtem , mindenki hallotta,"

Akkor most ébren voltak vagy nem?


"odamentünk aztán ilyen lábnyomokat láttunk"

Miért nem készítettetek fényképeket?


"mondta , hogy nem mi vagyunk az elsők akik ezt a lényt látták. "

A nagyi egy cseppet sem félti az unokáját? Elengedi arra a helyre, ahol tudja, h többen láttak furcsaságokat? Vagy legalább megemlíthette volna, h nagyon vigyázzatok...

2011. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

de a fura hangot amire felébredtem , mindenki hallotta


- arra a hangra ébredtem fel egyedül a többiek akkor nem hallották először , és nem is ébredtek fel .


amikor már odamentünk megnézni mindannyian , hogy mi is lehetett ez , akkor megint hallottam azt a hangot amire felébredtem , mondtam , hogy ez volt az ,és most hallotta mindenki .


egy szóval sem mondtam , hogy nem csináltam fényképeket -.-


jah , mert ha mondja mamám , hogy van valami az erdőben , ami 2 méter magas és valami idegen lény , szerintem csak nevettünk volna, és ugyanúgy elmentünk volna oda .



amúgy meg azért mentem először egyedül a hang irányába, mert nem akartam senkit sem felébreszteni.

2011. jún. 26. 10:32
 3/36 A kérdező kommentje:
meg amúgy sem gondolta volna , hogy találkozunk valamivel az erdőben, kb az egész falu körbe van véve erdővel aztán elég nagy terület .
2011. jún. 26. 10:38
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
csubakka üvöltött egyet :D
2011. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
nem hülység volt.. am keresem a képet mer látam valahol meglesz egyböl be illesztem.
2011. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2011. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerted, akkor tuti idegen lény volt.
2011. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
Éppen képzelődhettél is...mondjuk ennek kicsi a valószínűsége,de mind1.Vagy valaki csak tréfálkozott veletek.
2011. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
a mama mondta hogy többen is észlelték azt a lényt akkor tuti nem csak szívatták.
2011. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
30%
hülye válasz: IGEN BAZ.D BEÖLTÖZÖT A NAGYMAMA YETI MEDVÉNEK GOLYA LÁBAD HUZOT KIVÁGTA A MACSKA SZEMÉT ODA VARTA HOGY AMIKOR RÁVILÁGITANAK VILÁGICSON VISZA ÉS VART EGY 60 AS MÉRETÜ CIPÖT JAH PERSZE SZIVATÁS XD
2011. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!