Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a "Plejád"? Mi az a...

Mi az a "Plejád"? Mi az a "szürke"? Mi az a "Reptoid"? És mért csak itt hallottam ilyenekről? :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

szürke: egy szín féle ilyen színű a szamár is :D

a reptoid:gyík testű ember mellkasú lény

plejád:fogalmam sincs XD

2011. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mentalist ***** válasza:
100%
Hát igen ez nagyon érdekes dolog sajnos választ nem tudok adni, de ha valaki megmondaná hogy ki az a 404 annak nagyon örülnék. Am ezekbe a szavakba bármit beleképzelhet az ember szerintem egyiknek sincs bármilyen konkrét értelmes jelentése de az ezo-mamák, papák, gyerekek szájról szájra terjesztik őket.
2011. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Plejádok: [link]

Szürkék: [link]

Reptoidok:

A reptoidok, azok gyíkszerű lények, pikkelyekkel, Gonosz lények, úgy tartják hogy gyarmatosítok, és népeket befolyásolnak a tudtuk nélkül, a föld is ebben a helyzetben van elvileg, és tudják magukat embernek álcázni. És itt élnek köztünk, a vezetők dns-ét az övékkel vonták be , ezáltal könnyebben tudják manipulálni az embert...

Sok dolog van még amit mondhatnák, a lényeg hogy idegen lények..


A kérdésre tényszerűen válaszoltam, de azt nem mondom, hogy hidd is el, amit linkeltem!!

2011. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
MAGYARORSZÁGON AZ ÖSSZES POLITIKUS REPTROID!!!
2011. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Egy rakás hiszékeny ember agyalgása...


-.-'

2011. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Gyépések oldala ez. :o Plejád? Reptoid miféle idióta kitalációk ezek? Honnan jöttek egyáltalán ezek az elnevezések és miből gondoljátok hogy pont úgy hívják őket ha???!
2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
emberek így nevezték el xDam lehet ez hülyeség lehet hogy nem.én az ufokat ufoknak hívom a gyíkembert meg gyíkembernek:DPlejád az viszont Plejád.
2011. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyedül a szürkéket hiszem el, hogy léteznek, a többi szerintem kitaláció. (lehet, hogy amúgy a szürkék is)
2011. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben a medvedisznóember volt a sláger. Ezek a mostani, korszerűbb alternatívák.
2011. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!