Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megéreztem hogy valami...

Ha megéreztem hogy valami rossz fog történni egy családtagom halála előtt, lehet hogy más ilyen eset előtt is meg fogom érezni?

Figyelt kérdés

A tatám kb másfél éve halt meg..a halála előtt 1-1,5 órával láttuk utoljára. Egy másik városban volt korházban, és éppen hazafelé mentünk(a család) és hirtelen elfogott valami roszs érzés..nem tudtam mi fog történni csak hogy valami rossz. Mikor hazaértünk anyával akkor már el is feledkeztem kicsit róla aztán jött a telefon h tatám meghalt :'(

lehetséges hogy meg fogom érezni ha meghal majd valaki aki közel áll hozzám?


2011. júl. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2011. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 boga. válasza:
Igen, ilyen már velem is történt és már nem egyszer!
2011. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
anyu mesélte hogy amikor nagyapa(vagyis az ő apja) meghalt,akkor éppen biciklizett valakivel és hirtelen egy szúrást érzett és mintha megdermedt volna.....ő is megérezte...
2011. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyen velem is történt már, amikor anyukám meghalt. Éjszaka borzalmas fájdalomra riadtam fel, olyan érzés volt, mintha hasba szúrtak volna. 2-3 perc alatt elmúlt, de azelőtt soha nem éreztem még ilyesmit. Aznap délben tudtam meg telefonon, hogy édesanyám meghalt. És őelőtte még senkim nem halt meg, aki ilyen közel állt volna hozzám, szóval én hiszek ebben. És hiszem, hogy ha valaki, aki fontos nekem, meghal a jövőben, van rá az esély, hogy érezni fogom, bár kívánom, hogy ne így legyen.
2013. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!