Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg világ vége lesz 2012...

Tényleg világ vége lesz 2012 december 21-én?

Figyelt kérdés
mert kicsit félek :/
2011. júl. 29. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 Tom Benko ***** válasza:
58%
Szakmai ártalom... :)
2011. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
12%

Az én információim, abból a tiszta forrásból származnak, amihez Te sohasem kerülhetsz közel.


Soha sem téved.


El lehet hinni, de nem kötelező.


Csodállom, hogy valaki, aki annyira tud (állítólag mindenről) éppen a Tesla féle autóról nem hallott és arról hogy senkit nem engednek a közelébe, mert még felborulna a tudmány szent tehen és lehullana a lepel az új világrend sátáni rendjéről, ami minden tehetséget eltávolít vagy eltesz láb alól, hogy csak maga használja a nagy hasznot hajtó találmányokat.


Nyomozz egy kicsit utána, ha már Te mindenről ernnyi mindent tudsz, bár a piramisokkal kapcsolatos szegényes információid nem ezt mutatják.


Én nem a mesékben hiszek, hanem a tudásban.


Ami itt a földön nem létezik, illetve mindenki elől elzárva tartják.


Te viszont sohasem tudhatod, hogy mi az Igazi tudás, mert ahhoz, hogy bármit értékelni tudj, mint ahogyan ezt hazudtad, ahhoz minimum rengeteg diplomád (budipapír) kéne legyen, hiszen egy gépészmérnök, nem hitelesíthet, ellenőrizhet le egy biológiai publikációt.


Ugye mások szerint is jól gondolom?

Vagy Te vagy az Ezermester mekk elek, ami mindenkihez "ért", és eközben mindent tönkre tesz.


De mivel az egyetemeket - ami hazug pénzelit által irányított tudomány eredményeinek igazolására épül - is zöldségeket tanítanak, így ez is teljesen hiteltelen egy valóban bölcs ember számára.


Sőt mondok még valamit - mielőtt ezzel a sült bolondsággal jönnél elő - a Te ismerősöd (szakértőd) sem hitelesítheti a tudományos eredményeket (hazugságokat), mert az már nem a te tudásodra épül, hanem egy másikba vetett hitedbe!


Miután ma már mindenki megvehető, elég nagy felelőtlenség egy pro_stitu_ált tudósnak, vagy hitelesítő személynek bármit is elhinni, hiszen azt állítja, amit a pénzosztó főnöke diktál - egyébként kirúgnák -, de ezt írtam már.


Innen kezdve kár bármin is vitatkozni a TE VÉGTELEN szakmai tudásoddal...


Tartom is magam ehhez, mint ahhoz is, hogy te semmit sem akarsz megtudni, csak cáfolni mindent ami igaz!


Sokkal többet tapasztaltam (saját tapasztalat, nem mások hazugsága, mint amiben te hiszel) én már ebből a világból, mint hogy azt gondoljam, hogy itt bárkinek is bármire van lehetősége, aki Jó ember.


Tudom, hogy nincs lehetőség az Igazság publikálására.

Itt azokkal a publikációkkal nem foglalkozom, amik mások tudásának ellopásáról szólnak, mert abban persze, hogy lehetnek Igazságok (de ezek is cenzúrázottak, hogy az Igazság ki ne derülhessen), de azok nem a valós forrásból erednek.


...nem vagyok "hmiki" vagy kicsoda, akit említesz bizonyára egy másik nyitott szemű ember, ha hasonlókat ír, mint én.


A tudomány - mai elvek szerint - önmagában Istentagadás, mert tagadja Isten minden tettét.


Minden Isteni csodát tudományosan akar kielemezni és megmagyarázni (csodarombolás), hogy az emberekkel elhitesse azt, hogy nem Isten műve az ember, a Természet, a föld, és minden!


Tesla például azért hozta az ingyen energiát a földre, hogy felszabadíthassa az embereket a rabszolgaságból, mert bár a gázt, olajat, szént, a nap, a víz, a szél, vagy az atomenergiát is Isten adta embernek - az arannyal együtt -, de mégis a rabló pénzelit kisajátítja magának és annyi pénzt szed be érte, hogy ezzel a legtöbb embert rabszolgaságba tudjon kényszeríteni.


Tesla találmánya ezt számolta fel, azért kellett elsüllyeszteni "örökre"!


Ja és rég halottam azt a lejárt szavatosságú butaságot (hazugságot), hogy mindenhol több isten hit van!


Ugyan, hagyjuk már! Te vagy ennyire bugyuta vagy, vagy engem nézel annak, vagy már megint ennek sem néztél utána!


Egész pontosan arról beszélnek az "állítólagos több isten hitűek", hogy Isten és Istennő az egy és örök, egyetlen egy van belőlük, de sok alkalommal, több emberi alakban jöttek le a földre, hogy segítsen az embereknek.


Na ez az Igazság és nem a bibliai hazugság!


Nézz utána pubikám, de ne a blikkben.

Ha nem találsz irodalmat, menj ki Indiába, Egyiptomba, vagy ahová akarsz, ne a mások hazugságát hidd el.


Tagadjad csak csatlós az Igazságot! Büntetésed hamarosan megkapod!


Isten áldása kísérje az Igazságot és az Isteni Igazságszolgáltatás gyűrjön maga alá minden a hazugságot!

2011. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
47%

Reménytelen eset... Hagyjuk. :D A sz.gépet is isten pottyantotta ide nekünk, nem a mérnökök, és számtechesek alkották meg, mi?

"ne a mások hazugságát hidd el." Okés, pontosan ezt teszem majd én is, szóval egy szavadat sem hiszem. :)

2011. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 Tom Benko ***** válasza:
73%

vagyok, aki vagyok:

Ha nem a mesékben hiszel, akkor miért adsz elő tündérmeséket?

Ha a forrásod sohasem téved, akkor miért nem mondod meg, mi az? És hogyan igazolod, hogy nem téved?

Nos, Tesláról elég sokat tudok, de amit egyes emberek neki tulajdonítanak, ahhoz semmi köze. Sajnos a tudatlan néprétegek egyre kevésbé értik a tudományt, ezért erősödik a tőle való félelmük, így benyelnek minden ehhez hasonló ostobaságot.

Az új világrend, amiről beszélsz, a leírt formában utoljára a középkorban működött, amikor a vallásos kisebbség erőteljesen lassította a fejlődést. Ezentúl csak néhány neonáci forrás emleget hasonlókat.

A diplomáimat légy szíves ne kevestelld, meglehetősen sokat kellett tennem érte, amiről,úgy tűnik, te nem tudhatsz. Egy biológiai publikáció logikáját például magasfokú biológusi képzettség nélkül is lehet vizsgálni.

Nem, a mekkelek inkább az ilyen ostoba fundik közül kerül ki, mint te is vagy.

Nem azért, jártál már egyetemen, Vagy csak elhiszed, amit mások mondanak róla?

Biztosan nem vagy wmiki? A logikád hasonlóan nem létező, de hasonlóan ostobán támadsz minden ellenvéleményt.

A tudomány nem tagadja semmilyen isten tetteit, csak várja a bizonyítékokat. Másrészt a jelenségeket mindenféle természetfeletti nélkül meg tudjuk magyarázni, úgyhogy bármelyik isten hozzávétele semmitmondó lenne.

Tesla találmánya?! Már megint! Forrást adjál, légy szíves!

Javaslom beszerzését a mitológiai kislexikonnak, pont hogy a politeista vallások vannak összességében többségben... És nem több alakban vannak, hanem határozottan különböznek egymástól...

Nem vagyok a pubikád. A blikkből meg a jelek szerint te tájékozódsz, ennyi ökörséget egy halomban máshol még nem láttam.

2011. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
15%

Legyen a Te hited szerint!


És legyen másnak is a hite szerint!


Ahogy mondtam, a valóságról és Igazságról nem lesznek az Interneten publikációk, mert felborulna a mai hamis világrend...


De ha lenne is, akkor azonnal elmebeteg közlésének nevezné a szennyes tudós társadalom és pénzből tivornyázó publikátor hadsereg!


Mindenki aki hivatkozást kér, az biztosan a sátán szolgája és harcosa, hiszen a fentieket ő maga is tudja.


Azt is kéne tudja, hogy az alacsonyrendű emberi logikával és bizonyítási technikákkal nem feltétlen lehet egy magasabb rendű, csak a bölcsek felfogóképessége számára felfogható egyetemes értékről, Istenről.


Istent nem bizonyítani kell, hanem érezni és tudni!

Persze az érzéketleneknek erre sohasem lesz lehetősége.

Nyilván Te is ebbe a csoportba tartozol.


Hát ezt csak sajnálni tudom. Fogadd őszinte együtt érzésemet.


Mindenki, akinek egy csepp belátása, hite és érzése van, az tudja.


Na lássuk, ha nincs bizonyíték Isten létezésére, akkor lenne pár kérdésem!



Tudsz te - vagy bármely másik balga ember - embert csinálni a nagy tudományoddal?

( De most nem a másolásra (klónozásra) gondolok, hanem teremtésre, a semmiből vagy éppen porból...)


Tudsz Te földet teremteni robbantással? (Nagy bumm)

Tudsz Te évmilliókon keresztül kiegyensúlyozott életet tápláló klímát és élhető környezetet (hőmérséklet, élelem, csapadék, ivóvíz) biztosítani?


Te tévedésben élsz tudós Úr!


Már ezeket sem tudod megismételni? Akkor miféle bizonyítékot kérsz? Én kérnék arra bizonyítékot, hogy Isten nélkül lehetséges mindez...


Ne haragudj, a kemény véleményéért, de neked túl jó dolgod van (vagy tudatosan hazudsz), ha ennyire naiv és tudatlan vagy felnőtt létedre.


Úgy látom, te még sohasem gondolkodtál el komolyabb dolgokon...


Te életed Istentől kapott evésből, ivásból, alvásból és a bolond emberektől kapott könyvekben talált hazugságokból és tudományokból áll.


Csak gratulálni tudok!

Nagy eredményekről számolhatsz majd be, amikor megkérdezi tőled odafent - akit te megtagadsz -, mit értél el az életedben.


Tudod, az ilyen Istentagadókat ki kéne tenni a sivatag kellős közepére, hogy nesze neked éljél meg Isten nélkül!


Két nap múlva halott lennél a diplomáiddal együtt.

2011. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
74%

Egyből utánuk a te logikádat követve, az isten hívőket, "majd isten segít rajtad" alapon. Nem élne 1ik se 2 napig...


Mellesleg amit te mondasz az pontosan a középkori felfogás, mikor is elégették az embereket.


Nem tudunk embert teremteni ne mond az x y z technikát, miért ne mondja?


Tudod 40 éve még nem volt internet, ma van. Az emberiség, az emberek fejlődnek, hála a tudománynak. Nem tudhatunk mindent, soha nem lehet tudni mindent, van hova tovább fejlődni, de mindennek eljön a maga ideje.

2011. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Ha igazi hívő lennél, más találmányait, és munkáit megbecsülnéd, és nem leszólnád. Ennyit rólad. Szánalmas.
2011. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Utolsó és más igazságra vágyók!


Gondolom te nem vagy feltaláló, ezért vagy még ennyire naiv!


Miből veszed, hogy én nem becsülöm meg mások találmányát? Azért mert a tolvajokat nem becsülöm meg, aki másoktól való lopásokból gazdagodnak meg?

Te - tudva vagy sem - de a tolvajokat becsülöd és ez nagyon szomorú.



Mire alapozom ezt?


Elmondom Neked az én történetemet, röviden.


Nos, nekem éppen van egy bejegyzett nagy értékű találmányom...

Amit a titkosszolgálat 1 héten belül kétszer próbált ellopni, az adathordozókat és notebookot eltulajdonítva, miután nagy kutyákkal kezdtem tárgyalásba Magyarországon, hogy ki tud segíteni a kapcsolataival az értékesítésben.

A betörés mindkét esetben akkor történ, amikor elhagytuk a házat és üres volt azonnal után. 3 héten belül kétszer mentünk el, akkor mind a két alkalommal be is törtek...


Ugye, Te sem gondolod, hogy vannak ilyen véletlenek.

Rendőrség persze nem találta, holott, a Wifis notebookot is és a hozzá tartozó internetsticket is használták a lopás után többször és ezt jeleztük is a rendőrségnek.


(Egy magánynyomozó 2 órán belül el tudja kapni ilyenkor a bemért adatok alapján a tolvajt.)


Az addigi szívélyes ismerősök (6 fő nagy kutya), mind megtagadták a segítséget (mert én gój vagyok, azaz nem vagyok egy bizonyos vallású), holott milliárdos jutalék járt volna a közvetítésért...


Gondolta volna ezt bárki is?


Azt ne mondd, hogy van olyan hülye ember, akinek ma nem jönne jól ez a nem kevés pénz és valamiért mégsem segítettek.


De egyik sem írt alá a lopás után titoktartásit, hogy minden ami elhangzott vagy más csatornából a tudomására jutott, azt titokban tartja...


Szerinted nem voltak benne a nagykutyák? Nekik mi közük van a titkosszolgálathoz?


Sőt végül találtunk egy külföldi partnert, még szerződést is aláírtunk vele, amiben garanciát is vállalt, hogy legalább 12milliárd forintért eladja a találmányt... (Meg volt a vevője).


Ezután két héttel, amikor mentünk hozzá a megbeszéltek szerint, azzal fogadott, hogy nem tud segíteni...


Megdöbbentő! Nem?


Utána nyomoztunk! Az egyik "magyar" egyház és titkosszolgálat prominens vezetője (név szerint tudjuk ki) személyes ment oda és fenyegette meg partnerünket, hogy ő és családja is meghal, ha segít nekünk az eladásban...


Na kérlek szépen, legyen csak nyugodtan találmányod, próbáld meg eladni. Ha valami komolyat csináltál biztos nem fogod tudni, mint más sem tudta.


De azt garantálom, hogy előbb utóbb valamelyik tolvaj ebből busásan meg fog gazdagodni.


Ilyen szép világban élsz, de tartsd nyugodtan csukva a szemed.

Ma csak ez lehet tudós vagy szamekber, aki hülyeséget tanul az egyetemeken és lenyulja afeltaláüknak járó pént. Elárulom abból sem kaphattunk, hogy le tudjuk védeni a találmányt és az értékesytésnek utána tudjunk járni külföldön.

Erre ment rá a házunk...


Tehát tőlem nem csak a sok milliárdos vételárat lopták el a barátaid, akit védsz, hanem a családom házát és az állásomat is.


Tudtad, hogy minden feltalálót szoros megfigyelés alá helyez a titkosszolgálat - és nem jó szándékkal. Ezt maga a szabadalmi ügyvivőn mondta el...


Ennyit a mai szép világról, amiben Te annyira naivan hiszel. Vagy éppen te tudod, hogy milyen mocskos dolgokat művelnek, és Te ehhez asszisztálsz és másokat mocskolsz, aki az igazságot elmondja?


Csak egy kérdésre válaszolj Te és az összes olvasó, ha nekem - "szokás szerint" megint - nincs szerinted igazam:


Hogy lehet az, hogy az elmúlt 60-70 évben ennek a zseniális magyar népnek egyetlen találmánya sem lett híres?

Régen garmadával volt, most meg egy sincs.

Amúgy nem én tagadom meg a valódi, igazi feltalálókat, én csak a tolvajokat és hazugokat nem becsülöm semmire.


Számítógépet jobb lenne hagyni. Az nem egy kreatív tehetség csodálatos találmánya, hanem egy hosszú kísérletezéssorozat (béna csoportmunka) tökéletlen eredménye...


Amúgy ha valaki ma elolvassa a híreket, akkor remélem felsejlik benne, hogy nagyon közel lehet a rothadók, a tolvajok és a hazugok büntetése.


Ami már 3 éve kellett volna megtörténjen hullik szét minden (USA, dollár, EU, Euró, Svájc, CHF, Izrael, NATO, Japán, Anglia, bankok, minden)


Remélem hamarosan jönnek a tolvaj közműszolgáltatók is!


Lehet, hogy valóban eljött az igazság órája!?

Bízom abban, hogy nem csak egy kis bemutatót kapnak az emberek, hanem igazi végső tanítást.

Sokáig el lehet nyomni az Igazságot, de minél jobban el van nyomva, annál erősebben robban utána.


Állítólag - a nagyon tudományos és okos tudósokból álló CERN szerint - nem mérhető, nem érzékelhető az antianyag, de ma ez is megjelent a föld körül...


Ez talán nem Égi beavatkozás?

Sarki fényt várnak Magyarországon? Ez talán nem a pólusváltás kezdete, amit természetesen nem fognak beharangozni - nehogy pánik keletkezzen.


Majd rájön a sok buta ember...


Senkinek nem tűnik fel ez a sok furcsaság, ami mostanában történik pl. az időjárással, viharokkal, villámokkal, felhőkkel is... vagy tűzgömbök (állítólag meteorit)


Majdnem mindenki vak ezen a földön?


Én várom az utolsó nagy film vetítését.

2011. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:

[link]


TE feltaláló? Hagyjuk már. Ellenezed az egyetemeket, a tudományt, a tudást, valószínűleg a 8 általánosod épphogy meglehet. Mit találtál fel? Szélesebb vasvillát, amivel jobban lehet a tyúkólat tisztítani?

2011. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

Számítógépet jobb lenne hagyni? Ja, biztos olyan szar, hogy elterjedt az egész világon. 1 hibája azonban van, nem lehet vele kiküszöbölni, hogy a magad fajták írjanak róla baromságokat.


Mellesleg rengeteg magyar találmányról tudunk az utóbbi 70 évben. Ejnye, azért ha ellenzed az egyetemeket (mert valószínűleg nem juttottál el odáig), attól még általános iskolában figyelhettél volna ;D

2011. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!