Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Zoltán ma este 10-kor megnyitj...

Zoltán ma este 10-kor megnyitja a bőség kapuját. Ti is nagyon várjátok már?

Figyelt kérdés

Én igen. Annyira izgatott vagyok! Izzad a tenyerem, fázok és enni sem tudok, mert görcsben van a gyomrom.

És biztos, hogy be fog jönni, mert Zoltán azt mondta!!


2011. júl. 31. 11:29
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Bizony, meg!


És valóban nem adta a TV, ezért felhívtam őket. Azt mondták jól tettem, mert kétszeres megerősítés szükséges az energia átadásához. Tájékoztattak róla, hogy mostantól részesedek a bőségből. Rendkívül izgatottá tettek! Munkanélküli vagyok, ezért eddig csak a segély érkezett, de az új rendeletnek "hála" sajnos munkát kéne találnom minél hamarabb, amihez nem sok kedvem van.

Régóta lottózok, azt se bánom, ha az energia egy lottó ötösben mutatkozik meg.

2011. júl. 31. 23:38
 32/40 anonim ***** válasza:
majd szólj ha ötösöd lesz a lottón
2011. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Na, erre kíváncsi leszek...

Nekik jót tettél, hogy felhívtad őket, de szerintem te sírni fogsz a telefonszámla láttán. Az biztos, hogy nekik megnyílt a bőségkapu. Gondolj bele, hányan betelefonáltak már, hogy pénzenergia meg stb. , már a fél ország gazdag lenne. Akik meg élőben telefonálnak és elmondják, hogy még nyomorultabb lett az életük, őket meg gyorsan kinyomják.

De téged sem sokan sajnálnak szerintem, ha a kis segélyedet ilyen hülyeségekre pazarolod el! Vagy olyan jól fizet a munkaügyi központ??

2011. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Persze, szerinted az energiának szüksége van egy telefonos megerősítésre?
2011. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondod, hogy térjek meg és legyek sátánista én is?
2011. aug. 1. 19:08
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem mondtam semmit amiből erre következtettél volna, csupán a tapasztalat miatt tisztában vagyok az energia működésével. Az energia az vallástól független.

Egyébként mi nem térítünk, nálunk mindenki szabad akaratából fordult Sátánhoz ellentétben a keresztényekkel akikbe belenevelték a vallásukat.

2011. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Történt változás? Lett pénzed? Azóta eltelt 2 hét, Zoltán 1 héten belülre ígérte mindenkinek a változásokat.

2011. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Na meggazdagodtál?
2012. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Még nem, de folyamatosan tárcsázom őket, mert érzem az energiát. Nemrég 3-an is voltak a stúdióban, akkor azt mondták az energia a maximumon van. Hívtam őket többször is, de sajnos nem kerültem adásba. Nem baj, reménykedek, hogy egyszer összejön.
2012. júl. 30. 19:56
 40/40 anonim válasza:

Ez a kérdés 2 év elteltével is ugyanolyan vicces. :)

Zoltán pedig ugyanúgy ontja magából a sok sületlenséget. És még mindig van olyan aki betelefonál? Már gondolkoztam azon is, hogy a régieket játsszák be újra. A sok idős embert meg csak kihasználják! Egy 60-70 éves néninek én is megtudom mondani a baját. Azért írok, mert az előbb ez ment a TV-ben. Azt mondta, a néninek, hogy láb-és gerincfájdalmakat érez nála. Hogyne érezne szegény néninél?? Ez a magyar asztrológia...

Kedves Kérdező! Remélem, Te még mindig gazdagítod őket. :)

2013. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!