Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az előbb kipróbáltam az Out...

Az előbb kipróbáltam az Out of body-t (I-doser) és meglepő dolgokat tapasztaltam! Vajon ez a testelhagyás kezdete lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elindítottam ezt a dose-t, és amikor már ellazítottam magam, a szemem elkezdett össze-vissza forogni(csukva tartottam mindvégig),ez percekig tartott,és egy erős villanást éreztem az ugyancsak csukott szemen keresztül. Ezek a REM-fázis jelei,nem? Szerintetek ez miért volt? Talán már majdnem elértem a testelhagyást? /Egyébként ez máskor is megtörtént velem az out of body hallgatása közben,de sose sikerült a kilépés../
2011. aug. 8. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az I-Doser hanggal stimulálja az agy bizonyos részeit. Csupán amit érzékelsz az változik.

Például az alkohol programnál úgy érzed majd mintha ittál volna, de valójában természetesen semmi nem változik a szervezetedben.

Ergo a kérdésed emiatt értelmetlen.

2011. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fasza, nekem az acid meg az lsd hang jött be. Ám ha nem seggálmosan hallgatod akkor idegesítő. Annyira hasonlítanak a hangok egymásra.
2011. aug. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Evele123 ***** válasza:
28%
Az i-doser program használata nem veszélytelen. Megtörténhet az, hogy kint rekedsz a testeden kívül és nem tudod, hogyan kell visszamenni. Én azt tapasztaltam, hogy már majdnem kijöttem (volt mellettem egy szellemi segítő), amikor nem volt elég bátorságom hozzá. Előtte kb. egy évvel hallgattam egy meditációt, ami a szeretetről szól és tényleg kiléptem a testemből, inkább kisuhantam volna magamból. Ez annyira meglepett, hogy megilyedtem tőle és visszazuhantam a testembe. Érdekes volt megtapasztalnom, hogy a szívem az ijedtségem ellenére is épphogy csak vert. Járj utána a dolgoknak, mert voltak olyanok, akik nem tértek vissza TKÉ-ből.
2011. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Állítólag azok csak idegi jelenségek a szemedben. Robert Monroe szerint legalábbis.
2012. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!