Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért adnád oda a még hátra...

Miért adnád oda a még hátra lévőből a féléleted hogy a kővetkező három éveben úgy legyen és élvezhessed? (Persze így minimum az, hogy lenne következő hat éved. Mert a kérdésnek csak így van értelme. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 06:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jajistenem, ha ezt korábban kérdezed, biztosan azt válaszolom, hogy semmiért, de most gondolkozás nélkül odaadnám valakiért. : (
2011. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy korán van még,vagy ...nem tom,én vagyok a hülye,de ezt a kérdést nem értem!Megkérdeznéd mégegyszer valahogy érthetőbben?
2011. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Magyarul a hátralévő életed felét miért adnád cserébe? +A következő 3 évre érvényes a dolog, tehát amit akarsz cserébe, azt 3 évre kapod meg.
2011. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak:köszi!!! Mert én is már vagy ötször elolvasta,de még mindig nem értettem!

Egyébként:nem tudom!

Miért Te?

2011. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az előző 6 évemért!!!:)

Már kezdem sejteni mi lehet a kérdés lényege,bár még mindig nem elég konkrét,de világosabb így.

Ha az előző 6évemet vagy legalább annak az első 3évét visszakaphatnámmm...hát azért odaadnék a következő 6ból hármat!

de a kérdező biztosan valami pasi-csaj ügyletre gondol.Ha jól sejtem és így van,akkor nagyon mérlegej kedves kérdező!Én a helyedben írnék 2-2 oszlopot a régi és az új jó és rossz tulajdonságaival,érveivel mellettük és ellenük...de csak az igazat!

2011. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nah, nekem nem megy ez a kereskedés :P
2011. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 emolány ***** válasza:
Én az egész életemet oda adnám.
2011. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem fogom leírni, hogy miért, de vannak olyan dolgok, amelyekért képes lennék az egészet odaadni. Nem akarok mártírkodni, nem állítom, hogy most ne lennék boldog ember, de mindig lesznek olyan tényezők, amelyekért bármit eldobnék :)
2011. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
08:23 Akkor örülök. :D A válaszomat már írtam, én voltam az első. ^^
2011. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De ha már így továbbfűzte mindenki: jelenleg nincs olyan dolog, amiért az egész hátralévő életem feláldoznám. Vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy hál' istennek nincs olyan dolog, amiért szükség lenne rá.
2011. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!