Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A természetgyógyász hogy...

A természetgyógyász hogy "érzi" meg a szemmel nem látható betegségeket?

Figyelt kérdés
Biztos van valami trükkje.
2011. aug. 16. 21:09
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
37%
Sehogy. A látottak, elmeséltek alapján kb. behatárol egypár betegséget, és ráfogja, hogy az az.
2011. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kapitány_úr ***** válasza:
8%
Vagy, ha képes rá, akkor megnézi az aurádat.
2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Jó kérdés! Volt egy kollégám. Ő ránézésre megmondta, mi a baja az embernek. Pedig nem is volt természet gyógyász. (lehet ,hogy csak jól tippelt).Szerintem a természetgyógyászoknak tanítanak írisz diagnosztikát. És mint tudjuk, a szem a lélek tükre. ÉS az arc is sokmindent elárul. Az, hogy hol vannak a ráncok, a bőr színe, stb. Vagy a köröm. Annak minősége.Tünetek alapján meg lehet állapítani, hogy milyen anyag hiányzik (vagy kevés) a szervezetben.
2011. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A harmadik szem. Olvass utána.
2011. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
pl a kineziológusok izomtesztelés alapján.kinyújtottam a két kezemet, és a középső ujjával nyomogatta az alkaromat.. mindent elmondott, úgy is volt, meg is gyógyított!!!
2011. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak kozottuk olyan gyogyitok, akik tobbet tudnak, s nem csak azt, amit tanultak, tehat nem kifejezetten Termeszetgyogyaszok!
2011. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Annyira fejlettek hogy kitapintják a borítékot hogy mennyi van benne :P és ha minél több akkor annál jobban lehet kezelni :P !


De amúgy szerintem inkább tapasztaltak !

2011. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

00:19

Soha ne altalanosits, mivel nagyon sokan gyogyitanak ingyen, vagy realis arat kernek!

Viszont ezek mar nem kifejezetten termeszetgyogyaszak..., de nem a penz fog eloterbe kerulni, hanem az, hogy segitsenek a tudasukkal!

2011. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így van, engem is ingyen kezeltek!!!
2011. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem valamilyen pulzusról zagyvált, meg persze más tünetekről, nincs itt semmi természetfeletti
2011. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!