Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik látták "A titok" című...

Akik látták "A titok" című filmet, mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés
Az összes megszólaltatott szereplő író, vagy "motivational speaker", akik azt mesélik, hogy hogyan változtatta meg az életüket a titok. Az ő életüket tényleg megváltoztatta, mert piszkosul meggazdagodtak belőle.:D Az egyik kedvencem a férfi, aki mondja, hogy volt egy táblája a falán, amire feltette azokat a dolgokat, amire vágyik, és évek múlva pont azt a házat vette meg, ami ott volt a tábláján. De ő is abból lett gazdag, hogy eladta ezt a "bullshitet" az embereknek. Nincs köztük egy "civil" sem, aki nem "A titok"-ból és az erre épült ezoterikus iparágból gazdagodott volna meg. Ez az ő csodás történetük. Mit gondoltok erről? Nem érzitek becsapva magatokat? Hogy valójában a ti pénzetekből vett egy több millió dolláros villát, mert neki működött a titok, ti meg a kis házikótokban vagytok otthon? (ahogy én is):D
2011. aug. 26. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tessék, akkor itt vagyok én, a civil, aki sikeresen működteti a vonzás törvényét. Nekem bevált, viszont én nem győzködök senkit.


Abban igazad van, hogy rengeteg bőrt lehúznak a dologról és sokan ebből gazdagodnak meg, hiszen a Titok könyv szerzője nem az első ember volt, aki ezzel az elmélettel előrukkolt. Csak most felkapott lett a téma, és mindenki erről ír. Tehát ilyen szempontból igazad van, nagy médiafelhajtást csináltak neki, ettől függetlenül működik.


Egyébként lehet, hogy ezek a szerzők pont ezt vonzották be maguknak.

2011. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Attól még, hogy sokaknak nem megy, még működhet. Rengeteg embernek azért nem sikerül, mert nem képes ellazulni.
2011. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 skarma ***** válasza:

Honnan tudod hogy ebből az egy filmből gazdagodtak meg? Én pl ingyen szereztem a filmet.

És működik. Ha szkeptikus tudós-alkat vagy, akkor csak figyeld meg. És látni fogod :)

2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nektek mi jött össze??? :) És hoygan lehet ezt jól alkalmazni? :)
2011. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A titok című filmből nagyszerűen kifelejtették, hogy nem elég gondolni, hanem TENNI is kell, nem fog a sült galamb a szádba repülni.

De amúgy a vonzás törvénye létezik.

2011. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem működik, csak feltűnően nincs köztük egy orvos vagy fizikus sem, aki a munkájából + a vonzás törvényéből gazdagodott meg. Mindegyikük ilyen témájú könyveket ad ki, vagy előadást tart erről.

Szóval kb. mint egy porszívóügynök, aki bizonygatja, hogy neki mennyire bevált a porszívó, azóta megváltozott az élete...

2011. aug. 26. 19:58
 7/12 anonim válasza:

énnekem anyu nézte... nem hiszek benne.. de volt egy ilyesztő élményem.. leeht letölteni egy csekket ki kell tölteni, és annyi pénzt fogok kapni... na most én 4000ret akartam kapni... na mindennap nézegettem...

2 hét mulva osztálykirándulásra kaptam aputol 2 ezret... anyutol egy ezrest... meg még 1 ezrest, h veszek kaját a kirándulásra.. mikor mentem a pékségbe vettem elő a pénzt, és akkor döbbentem rá: én 4 db ezrest tartok a kezemben :D 17/l

2011. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én elsőre simán megkajáltam. És el voltam tőle ájulva, hogy ez milyen szuper. Aztán kitisztult számomra is, hogy egy hülyeség. Ajánlom:

[link]


Ettől függetlenül a pozitív gondolkodás tényleg fontos.

2011. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a linket! Elolvastam. Te írtad?

Igazat adok neki. Bár ő totál szkeptikusnak tűnik.

Neked is igazad van, hogy a pozitív gondolkodás fontos.

Nem is ez ellen vagyok.

De tényleg egy iparág épült erre, ami már nagyon nem őszinte. Nehéz megtalálni a középutat a buta ezoterikusság és a pozitív életszemlélet között.

2011. aug. 26. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem én írtam :)

Az egyik hasonló kérdés alatt linkelte be valaki. És tényleg olyan érveket ír, amibe nem lehet belekötni.

Ettől függetlenül szerintem nem baj az ha Te, vagy bárki más hisz benne. Ettől nem lesz valaki se több, se kevesebb. Csak nem szabad átesni a ló túl oldalára. Mondván hogy leugrok egy szakadékba és hála a titoknak úgy se lesz bajom... :)

2011. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!