Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Mátrixban jövőre 2012-t...

A Mátrixban jövőre 2012-t fogunk írni, így jön a világvége. Na, de mi lesz a "duracell" testünkkel?

Figyelt kérdés
Én azt gyanítom, hogy a való világban nem lesz ilyen nagy változás, csak a Mátrixban, de azért megnyugodnék, ha megerősítenétek. Különben nem tudom miben higgyek már... :(
2011. szept. 23. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hiszem, hogy van mátrix... de milyen duracel elemről beszélsz?:D
2011. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
NEM LESZ SEMMI SEM EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!%%%%%%%%%%%%%%
2011. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Jó vicc... a végén még azt is kitaláljátok, hogy a Mátrix sem létezik, pedig abban élünk!!!"


Ez a mondat elég bizonyíték,, arra, hogy kérdésed csak poénból írtad ki és te se gondolod, hogy a Mátrixban élünk. Ergo te trollkodni akartál volna, csak bénán sikerült. Nem baj kölyök, majd legközelebb. :)

2011. szept. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

előző: igazad van, tényleg csak idióta a gyerek :)


Kérdező: a mátrix létezik, és meg fog semmisülni. a duracell elemedet pedig a valóságban majd elégetjük, és ha hideg lesz akkor azzal fűtünk, esetleg megesszük (amelyikre szükség lesz).


Viszlát 2012-ben a robotoknál :)

2011. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Zimu ***** válasza:

B+

Te elhitted a filmet (mátrix) !?!?

fu....

Nem egy programba/számítógépben éünk, és nem használják a testünket energiaforrásnak. (gondolam erre utaltál a :""duracell" testünk" kif.el)

És még csak 2012-ben sem fig kihalni az egész emberiség. (csak egy része de ez mellékes.)

így semmi nem fog a duracel emerekkel történi mert nincs ilyen. (mármint globális szempontból)

2011. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Zimu ***** válasza:

Amúgy mamár nem ez az első hasonlóan értelmes kérdésed amire válaszltam...

És elég furcsa az öszkép.

gyakorlatilag mindenben hiszel amit elég sokan mondanak hogy létezik...

2011. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akár tetszik nektek, akár nem, de én hiszek a Mátrixban. A 2012-ben nem vagyok biztos, de hát abban egyelőre senki sem lehet biztos... Ami megszületik, az előbb-utóbb meg is szűnik. Így van az emberekkel, állatokkal, mindenkivel. Ez alól a világunk miért lenne kivétel? Valamikor véget fog érni, ez tuti. És ne gondoljátok, hogy előtte 1 évvel majd kapunk egy értesítést, hogy már csak 365 nap van hátra. Szóval ilyen alapon senki sem állíthatja biztosan, hogy 2012-ben nem lesz valami igazán nagy változás, esetleg VÉG.
2011. szept. 24. 13:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül mindenki tisztában van azzal, hogy olimpián kívül semmi világraszóló esemény nem történik majdan.
2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!