Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem? (béna kérdés,...

Hogyan kezdjem? (béna kérdés, magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Tetszenek az ilyen dolgok, szóval meditálás, hasonlók, és olyat is hallottam már, hogy 'magasabb tudatállapot' -ot is el lehet érni ezzel, de fogalmam sincs, mit kellene elhinnem...

Szabadkőműves összeesküvés-elméletekről tudom, hogy általában vaklármák, de azért maguk a szabadkőművesek nagyon izgatnak, nem az hogy jéééééé szem a piramisban, gyorsan magyarázzunk bele valamit, hanem úgy az egész agyi-ezoterikus témakör érdekel, nem csak szabadkőművesek, bármi más is, pl. mágia (nem fekete, hanem fehér, jó mágia).

Szeretnék meditálni, például, nem is keveset, csak hát fogalmam sincs, ebbe az egészbe mégis hogyan kezdjek bele...

Légyszi segítsetek! :D Köszi


2011. okt. 17. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Amiket felsoroltál nagyon messze vannak egymástól. Kezdjed a spirituális ismereteidet a földönkívüliekkel, mondjuk a Reptoidrkkel.
2011. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

OK, pont a földönkívüliek nem érdekelnek... XD

na várjatok, megpróbálom átfogalmazni....

minden más érdekel. arra próbáltam utalni, hogy a szabadkőművesektől a mágiáig, jóslásig, stb. minden érdekel.

de pont ez az, hogyha beguglizok mindent amit nem tudok, honnan tudjam, hogy mi kamu és mi nem?? na szóval ezért írtam ki ide, hátha tudtok segíteni, hogy miről lenne érdemes olvasnom, (ami nem a földönkívüliek) minek kellene feltétlenül utánanéznem, gondoltam tudtok olyan oldalakat, amik nem kamuznak.

na.

:P

2011. okt. 17. 21:43
 3/6 A kérdező kommentje:
de leginkább a meditációra lennék kíváncsi.
2011. okt. 17. 21:44
 4/6 anonim válasza:
Önismerettel kezd. Utána jöhet a spirituális fejlődés. Ugyanis az egész ezotéria "titkos tudománya" az elme és a lélek fejlődését szolgálja. Nincs recept a meditációra de érdemes közösségeket meglátogatni, ahol segítenek megtalálni a Te személyiségedhez való módszert. Tudod, a szűzlánynak nem lehet elmesélni milyen dugni, ahhoz ki kell próbálni. Talán érdemes nem filózni rajta, hanem kipróbálni. Van számtalan meditációs közösség.
2011. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a reptoidekben minden benne van ! a szabadkőművesek is reptoidek és az okkultizmust is a reptoidek hozták ide. fisz is ezt mondja ő itt a legnagyobb szaktekintély, najó annunaki és reptoid :).
2011. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

egyikkel se kell foglalkoznod azok közül amit felsoroltál egytől egyik téveszmések vagy széltolók sóderjei, semmi több!


A meditációs marhaságot pedig felejtsd el-- igaz van egy pár leírt marhaság erről de akik megírták ezeket a könyveket azok soha nem érték el azt amiről hazudnak a könyvekben. Ha azt akarod, hogy normális és egészséges maradjon a gondolkodásod akkor tanulj, olvass más témát, szórakozz, barátkozz és élj emberként és hagyj fel minden ilyen téveszmés marhasággal


az ezotéria egy kitalált zagyvalék- amiből sok szélhámos megél ha vannak akik megveszik, elhiszik.

2012. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!