Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vélemények? Észre vételek?

Vélemények? Észre vételek?

Figyelt kérdés
Hosszú de érdemes végig olvasni ! Dátumok a vége felé! Első gondolatom az volt visszamenőleg könnyű jövendölni de ezt a könyvet 2006-ban írta és ekkori az első komment is! Elég sok minden be is jött. [link]
2011. okt. 20. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
fake az egész, nincs olyan ember aki tudná a jövőt. ennyi erővel én is lehetnék jós vagy akárki.
2011. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm véleményed!
2011. okt. 22. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy 2006-ban írták. Semmi olyan nem lett belőle igaz, amit akkor már ne lehetett volna előre látni.



Nézzük a dátumokat (azok a konkrétumok):

2007-ben emlékeim szerint nem volt tőzsdekrach. Az 2008-ban volt.

2008-ban nem esett szét a NATO, sőt, jelenleg is nagyon stabil.

A Közel-Keleten sem tört ki a totális háború.

Nem kezdődött el semmiféle koreai háború.

Kína sem kezdett meg semmiféle katonai megszállást. Nem is igazán lenne értelme.

2009-ben nem történt semmi a Kaukázusban. Az orosz-grúz háború 2008-ban volt.

2010-ből sem jött be semmi sem a jóslatokból.

2011-nek is lassan vége, és még mindig nem volt semmi szörnyű.

Ez egy fasság.

2011. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gyalugép válasza:
ha most én azt mondanám hogy 2487. 03 21.-én itt a betervezett kb 567. világvége. ki a f@szom fog engem akkor ezért elő venni?
2011. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

gyalugép

Chuck Norris(halhatatlan) és Bear Grllys(2x visszaszökött már e világba) a túlvilágon is megtalál.

2011. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat!
2011. okt. 23. 21:23
 7/9 gyalugép válasza:
mondjuk ez igaz
2011. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképp érdekes. Az, hogy igaz, azt nem hiszem. Számomra a legjobb magyarázat az, hogy valaki ezt azért írta, hogy elgondolkozzanak az emberek. Hiszen segíthetne valaki már ezen az állapotunkon. Figyelemfelkeltésnek szerintem csodás. Igaz? Lehet némi alapja, de teljesen kizárt..
2011. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérdező, te mit gondolsz róla?

Nekem fogalmam sincs. Érdekes. A figyelemfelkeltésben is lehet valami, de azt miért zárták ki ilyen sokan, hogy esetleg igaz?

2011. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!