Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dianetika! Mit értél el vele?...

Dianetika! Mit értél el vele? Mi róla a véleményed? Változott valamit az életed azóta?

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet hogy nem jó témába raktam, de nemigazán tudom hogy hova is tartozik.

2011. okt. 28. 19:00
 1/4 anonim válasza:
Az meg mi?
2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kimossák az agyadat, vigyázz velük !
2011. okt. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 T. Zoltán válasza:
49%

Igen változott az életem. Sok félelmem és fóbiám megszűnt. Sokkal jobban megértem az emberi viselkedést, ezért megértőbb lettem az emberekkel szemben. Azóta sikerült egy nagyon jól működő párkapcsolatot összehoznom, és sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Sokkal szabadabban és jobban döntök az élet minden területén. Nagyon sok kérdésemre megadta a választ, mind magammal kapcsolatban, mind az élettel kapcsolatban. Szerintem egy zseniális módszer amivel az ember tudatosabbá válhat. Sokan támadják, akik nem szeretnék, hogy tudatosabbá váljunk, mert akkor rájönnénk, hogy olyan dolgokat tesznek amik nem hasznosak, csak saját maguk számára. Engem is támadott miatta sok régi ismerősöm, barátom, sőt még rokonom is, de amikor kiderült, hogy miért és elmondtam nekik, hogy én nem haragszom rájuk, és megértem miért tették, felhagytak a támadásokkal és elkezdtek változtatni ők is az életükön.Érdekes, hogy ők maguk nem olvasták el a könyvet, és nem alkalmazzák a Dianetikát, mégis a beszélgetéseink hatására jobb életet kezdtek el élni ők is. Sokan jöttek utána hozzám megköszönni, hogy meghallgattam őket és segítettem nekik. Bár én személy szerint nem úgy gondolom, hogy én segítettem volna nekik, de összességében nagyon sok hasznom volt a Dianetikából.

Üdvözlettel, Tóth Zoltán

2013. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"A Dianetika szó a görög dia (jelentése: át, keresztül) és a nous (jelentése: lélek) szavakból származik. A Dianetikát így lehet meghatározni: amit a lélek tesz a testtel."


"Amit a lélek tesz a testtel." Mi az, amit a lélek tehet a testtel? A válasz: BÁRMIT! Bármit megtehet, amit csak akar. Ezért is "működik" a placebo. Csak erről, mostanában az orvosok nem sokat tanulnak az egyetemen, mindössze 15 percet...

2016. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!