Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már hasonló eset...

Történt már hasonló eset Veletek is?

Figyelt kérdés
Álmomban találkoztam egy idős nénivel az utcán, de egyedül én láttam, sokan voltak körülöttünk, de mindenki átnézett rajta. Megkérdeztem tőle, hogy ő szellem-e, erre azt válaszolta, hogy igen és hogy valójában csak turista és német, és megkért, hogy kísérjem el. Mentünk egy darabon, aztán egyszer csak megjelent előttünk egy hatalmas fényesség. Ekkor a néni rám mosolygott, megköszönte a vezetést és belépett a fénybe. Engem is nagyon vonzott, de végül felébredtem, és elkezdtem sírni, mert nagyon meghatott(nem teljesen ez az érzés, de nincs rá jobb szó). Reikis vagyok, kisebb koromban is tapasztaltam fura dolgokat, de ez az eset különösen érdekel. Akik nem hisznek a "természetfelettiben", kérem kíméljenek meg a válaszaiktól.
2011. nov. 13. 15:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem is vannak ehhez hasonló furcsa álmaim.
2011. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
17/F
2011. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én 17/L...legalább vki kortárs is
2011. nov. 13. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
túl sok szellemekkel suttogót néztél
2011. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm, másodikat pedig kérném, hogy olvassa el figyelmesebben a kérdésemet
2011. nov. 14. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sokat eszem vacsorára mindíg marhaságokat álmodom.
2011. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kicsit blokkold a fantáziádat, kérdező, és nem lesznek hülye álmaid.
2011. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azért felhívnám újra mindenki figyelmét, hogy az első és harmadik válaszoló kivételével ezek a válaszok arra a kérdésre szólnának, hogy ez mit jelent vagy mitől van, viszont én az iránt érdeklődök,hogy megesett-e már mással is hasonló. Remélem a továbbiakban kaphatok választ ERRE a kérdésre.:)
2011. nov. 18. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént, csak kicsit másképp. Az általános iskolámban voltunk a tornateremben és valami rendezvény volt. Fel volt állítva egy asztal tányérokkal, és minden egyébbel, egyszer csak megjelent dédimamám (több mint 3 éve, hogy meghalt.), megfogta a kezem és annyit mondott, gyere velem, láttam, hogy sír. Meg akartam tőle kérdezni, hogy miért sír, de nem tudtam megszólalni. Kivezetett az épületből, és egy erdős részhez vitt. Akkor elengedte a kezem, egy nagyon világos, fehér színű fényszerűség jelent meg, átölelt, majd annyit mondott, "szeretlek kincsem. odaátról vigyázok rád." és belesétált a fénybe. Én ott álltam sírtam és utána kiabáltam, hogy "dédi! ne menj el!!" és arra ébredtem, hogy folynak a könnyeim és apu szalad be a szobába, mert kiabáltam.
2012. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló vagyok! Ez az álom kb. fél évvel ezelőtt volt, szóval azt sem lehet mondani, hogy nem tettem túl magam a dédimamám halálán. 18/L.
2012. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!