Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mijen az ujá születés? Hogy...

Mijen az ujá születés? Hogy hogy nem emlékszem hogy ki voltam előző életemben? Ha valaki tud arrol az emberről aki visszatért halálából és elmesélte hogy mivolt, mien volt? Akkor az mesélje el nekem legyen szives

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha megtanulsz helyesen írni, szinte újjászületettnek érezheted majd magad.
2011. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

> Hogy hogy nem emlékszem hogy ki voltam előző életemben?

Úgy hogy nem volt előző életed.

2011. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Olyannal nem fogsz soha találkozni,aki visszatért a halálából. Csak sokan elhiszik a csalók meséjét.
2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés lehet egy olyan valószínűség meghatározása, amely azt taglalja, hogy menyi az esélye, hogy jelenlegi téged alkotó atomjaid valamilyen formában egy korábbi élőlényt alkottak-e.
2011. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A keleti vallások szerint azért nem emlékszel az előző életedre, mert nem tudnád ép ésszel feldolgozni az emlékeidet. Gondolj bele, sokszor 1 élet tapasztalásai is elegek ahhoz hogy depressziót, szorongást okozzanak, vagy öngyilkossághoz vezessenek. Ha emlékeznél, akkor már gyerekként lelkiismeret furdalásod lehetne az előző életeidben elkövetett hibák miatt.
2011. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!