Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az? Van valami ami...

Bazsi93 kérdése:

Mi lehet az? Van valami ami hangokat ad ki és az ágyam alatt van. Általában esténként jön elő és ijesztget, mi lehet az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mumus.
2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jaja, a mumus :D
2012. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem nem az :S azt már kérdeztem a pszichológusomtól. A lényeg,hogy meg vagyok fázva és tegnap elmentem az orvosomhoz a betegség miatt és mielött kiléptem volna az ajtón,vissza fordultam és ezt kérdeztem "Elnézést dr.úr volna még egy kérdésem,mostanában valami ijesztget az ágyam alatt esténként és nagyon félek" mire ő,átnyújtott nekem egy telefonszámot,s mondta ő majd segít. Nos ő a pszichológusom.
2012. jan. 3. 17:52
 4/22 anonim ***** válasza:

Fogadjunk ,hogy fiatal lány vagy :D pont erről beszélgettünk a fiammal,hogy a lányok az ágy alatt lévő dolgoktól félnek a fiúk meg az ablak,ajtó felőli zajtól.

Ez azért van mert az őseinktől ezt az evolúcó során hoztuk magunkkal. Régen a nők a fákon aludtak és alulról leselkedett a veszély,a férfiak a földön és ők oldalról várták a veszélyt. Persze ez több millió éve volt amikor még az ember nem is igazán volt ember.

2012. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha nem a mumus, akkor Chuck Norris, bár ő csak a mumus ágya alá szokott bemászni!
2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a nevemből biztos egyértelmű,hogy lány vagyok..
2012. jan. 3. 18:06
 7/22 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem csak a macska dorombol az ágy alatt...


:-D Pedro

2012. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem néztem a neved ,,meg aztán a Bazsi minek a rövidítése??
2012. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ez egy ágyelementál lesz.
2012. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Szerintem erre a krdésre egyszerű a válasz: beképzeled magadnak, hogy valami van az ágy alatt, és a képzeletedet kivetíti az agyad, és úgy hallod, mint hogyha lenne ott valami esténként.

A javaslatom az, hogy tegyél az ágyad alá egy olyan dolgot, amit igazán szeretsz, és hiszel az erejében.

Tudod, a szeretet ereje mindent legyőz. Szerintem be fog válni, nálam is bevált! ;)

2012. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!