Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok, ha azt...

Ti elfogadnátok, ha azt mondanám, hogy a világot az emberek agya által kibocsátott elektromágneses hullámok alakította telepatikus köztér írányítja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:11
1 2 3
 1/22 Antimod ***** válasza:
56%

Kvantumfizikai alapokon? Tegnap ismerkedtem meg egy hasonló elmélettel, de ez nekem még elég meredek, így tovább kutatok a témában.

(Készülj fel, nemsokára jönnek a téged lehülyéző emberkék is.)


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Én azt mondanám, hogy nem nagyon tudod mi az "elektromágneses hullám", milyen természete van, milyen tulajdonságai vannak és hogy mit is jelent a telepátia.
2012. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
yes
2012. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Van benne valami! :)
2012. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mert szerintem igen.
2012. jan. 5. 11:59
 6/22 A kérdező kommentje:
Pontosabban, szerintem így van.
2012. jan. 5. 12:00
 7/22 Antimod ***** válasza:
74%

"emberek agya által kibocsátott elektromágneses hullámok alakította telepatikus köztér"


Én azt olvastam tegnap, hogy ebből a bizonyos köztérből származik az emberi lélek, és folyamatban kapcsolatban áll vele. A világot pedig irányítani nem tudja (legalábbis amíg nem ismeri fel ezt a tényt(?)), csak befolyásolni, de erre állítólag már voltak sikeres kísérletek (tömeges meditációk, negatív és pozitív gondolatok hatása események, illetve egyes elemek molekulaszerkezetén.


Erről azt hiszem, kevesebbet tudunk, mint bármi másról eddig.

2012. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mégis szerintem ez az egész nagyon félelmetes.
2012. jan. 5. 12:05
 9/22 anonim ***** válasza:
El bizony. Már egy ideje foglalkoztat ez a gondolat.
2012. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De szerintem nem az elektromágneses hullámok által alakítja. Valószínűleg nonlokálisan működik valósul ez meg.
2012. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!