Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halottakkal elmulasztott feladat?

Halottakkal elmulasztott feladat?

Figyelt kérdés

Néhány meghalt személnynél, akiről képet is látok, elfog egy erős érzés, hogy valamiféle feladatunk lett volna, amit így már késő véghez vinni.

Idegenekről van szó, akikről úgy érzem találkoznunk kellett volna, és valamilyen nagyobb dolgot megtenni.

Az érzés visszatérő, nem tudom mihez kötni, mikor jön elő.

Valaki meg tudná magyarázni?


2012. febr. 18. 03:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Iszonyatosan értelmetlen, és sivár az életed, és az agyad elkezdett gyártani valamit, amivel ebből látszólag kiléphetsz.. Halálosan komolyan mondom..


Pontozz csak le, attól te még ugyanolyan furi maradsz, kettecsként a szellemeiddel, és a kitalált gondjaiddal :S

2012. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En hiszek a szellemekben, tapasztaltam is mar sok fura dolgot! Azt is tudom hogy vannak olyan emberek akik sokkal erzekenyebbek rajuk, es ereznek , vagy latnak bizonyos dolgokat!

Van sok olyan internetes oldal ahol hasonlo kepessegu emberek azzal a cellal hoztak letre oldalakat, hogy segitsenek masoknak megmagyarazni a megmagyarazhatatlant! Ha nem talaltal semmit , irj nekem uzit! :)

2012. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a szádat mikor repül felé a sűltgalamb.Ha vak vagy ne kérdezz vakot,hogy merre menjünk,mer mindketten gödörbe estek.

Olvass könyveket. Máris ajánlok egy nagyon jót Az egyik Müller Péter GONDVISELÉS

Másik: ami a föld legtöbb nyelvére van lefordítva: BIBLIA. Sokat tanulhatsz belőle,ami soha nem lesz ártásodra,még akkor se,habár ma ugyancsak sok a csúfolódó,és hazug. Ahoz hogy gondolkozhass valamin,ahoz infirmáció kell.Hogy információd legyen ahoz olvasnod kell.Márcsak azért is,mert az emberek közt nem csak tájékozatlanok vannak,hanem rosszindulatúak is.

2012. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Idegenmekkel majd akkor törődj ha már eleget törődtél ismerősőkkel

Feladatod,hogy találkozz Istennel. A Bibliában találkozhatsz Vele,ott Ő minden szükségeset megmond.

Egy németországi uszoda falán ez áll: Wer nicht rettet,tötet = Aki nem ment,az öl. Nem kell aggódnod. Isten elédhozza akin segítened kell.

2012. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1

A kérdést mentális egészség témában is feltettem. (Sajnos a moderátorok törölték, "már kiírtad egyszer" indokkal, de a szándék megvolt. :))

2012. febr. 18. 13:49
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le. Miklóst se. Nem csak választ akarok, tudom, hogy a választ én találom meg, akár pszichológiai vagy parapszichológiai. Információért jöttem. Mindketten mondtatok olyan mondatot, amin érdemes elgondolkoznom.

Én úgy hiszem, hogy mind az ezoterikus, mind a keresztény és a logikai megközelítésnek van helye, sőt, mind valami nagy része, úgyhogy nyitottan fogadok minden lehetőséget.

2012. febr. 18. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, örülök, hogy értelmes vagy! :) Én is hiszek a szellemekben, de nem így... Hiszem, hogy van lélek, test nélkül, és hiszem, hogy a holtak nem tűnnek el..


De én kétlem, hogy ez ennyire komolyan hathatna az életedre... Hidd el, jobb, ha nem ilyenekkel foglalkozol, mert ez zsákutca... akár igaz, akár nem.


Megmagyarázni meg nem lehet... Én pl napokig hallottam olyan hangot a szobámban, az ágyam mellől, mint amikor az összenyomott műanyag flakon pattangat kifelé... MINDEN ILYEN TÁRGYAT ELTÜNTETTEM még az emeletről is, és utána is hallottam, még kb egy hétig... Para, nem tudom hova tenni, de agyalnom miért kéne rajta?? Nem jutnék sehova... Remélem érted :) Szép estét!


Első voltam.

2012. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz válaszolni az itt feltett kérdésekre,mert az ember azt se tudja,hogy az komoly kérdés-e,vagy csak szórakozik valaki.

Mondom ami tény: Kisértő mindog volt,van,lesz.Ezt a tényt nem úszta meg még a szentek-szentje sem,tehát Jézus Krisztus sem. Már a kínok-kínja közt vonaglott a kereszten,még akkor sem. pl.: csúfolták.Ezt még egészséges állapotban sem könnyű elviselni.Pláne nem akkor ha az ember tudja,hogy a csúfolódó alkalmasint hülye.Mennyivel szebben mondta Ő: "Atyám bocsáss meg nakik,mert nem tudják mit cselekesznek" Ha Őt nem hagyta békén Sátán,minket se fog. Jó tudni,és kell tudni A háború már eldőlt,Sátán legyőzött ellenség.Jézus legyőzte azzal,hogy hiába őlték meg,mert Feltámadott.

Ne foglalkozz azzal a szóval,hogy volna Amikor jöttek ellenünk a törökök,ha golyószórónk lett volna,akkor az de jó lett volna... Csakhát nem volt.Ilyenen káros dolog rágódni. "Álljatok ellene a Sátánnak,s akkor az elmenekül."

2012. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. febr. 19. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!