Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azokhoz szólna a kérdésem...

Azokhoz szólna a kérdésem akik a vonzás (törvénye) tudatos alkalmazásával már értek el sikereket:Nehezebb egy konkrét dolgot legyen az egy tárgy vagy személy bevonzani mint ha csak általánosságban probálnád?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy pl:nem tulajdonságok alapján akarnál bevonzani valakit(legyen ilyen meg olyan) hanem ugy probálod hogy xy-takarom, vagy nem azt hogy ilyen szuper telót akarok hanem mondjuk ugy hogy én egy nokia,vagy samsung,stb telot akarok.

2012. febr. 24. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy működik, hogy egy konkrét dolgot akarok, viszont amit kapok, az funkcióilag tökéletes, de nem feltétlen ugyanaz. Embereknél mindkettőt próbáltam, mindkettő ugyanolyan hatékony.
2012. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Bizony, tételezzük fel, te vagy XY, szeretnéd bevonzani YY-t, YY szeretné bevonzani XZ-t. Ebben az esetben hogy ki kap meg, kit?
2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Második válaszolónál a pont. Az ilyen kérdésekre nem tudnak felelni a hívők...
2012. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
2. válaszoló valószínűleg az fogja megkapni a kívánt személyt, akinek erősebb az akarata, aki jobban tudja használni a vonzás törvényét.
2012. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Második válaszolónál a pont. Az ilyen kérdésekre nem tudnak felelni a hívők."


A hívők? :D Mintha a fenti mondattal egy gyors bizonyítás keretében kiderült volna, hogy mindenki hülye, aki hisz az ilyesmiben.


Béla rányomul Katira, Pisti is rányomul Katira, akkor kivel jön össze Kati? Ennyi erővel erre sem tud senki válaszolni akkor, amikor csak ennyit tudunk a dologról.


Ez az egész sokkal bonyolultabb annál, mint amilyennek sokan gondolják. Sok hülyeséget olvastam már úgymond "hívők" és nem hívők (szkeptikusok) tollából is.

2012. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!