Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Tachyon részecskéknek...

A Tachyon részecskéknek hogyan kellene gyógyítani aszervezetet?

Figyelt kérdés

Vettem magamnak húsvétra bőségesen Tachyon részecskékkel ellátott tachyonizált vizet, tudom hogy azok nagyon gyorsak és ismerőseim szerint ezért hamar, sokkal gyorsabban kipucolják a szervezetet mint a hagyományos gyógymódok !


Sajnos nem vált be, elkezdtem 3 napja és semmi változás nincsen. Mit rontok el ? Nektek hogyan vált be?


Hogyan működik ez a Tachyon részecske ? Hogyan pucolja ki az ízülezteimet és az arcüregem, mert az a baj. Mit kellene éreznem ? Hogyan hat ez a részecske ?


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 7. 12:22
 1/8 anonim válasza:
Nos hol is kezdjem? A tachyon a fénynél gyorsabban mozgó elemi részecske ami egyes tudósok szerint nem is létezik, mert nem függ teljesen össze a ma ismert fizika törvényeivel. Tehát ezek a részecskék még csak az elméleti fizikához tartoznak és nem létezik még műszer a Földön ami érzékelni tudná őket (most dolgoznak rajta). Röviden: magát átverték, csapvizet vett drága áron.
2012. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezért mivel igengyorsak elméletben sokkal hamarabb és jobban pucolják ki a szervezeted, olvashatod a a linkben is, de nekem nem vált be, mit rontok el.
2012. ápr. 7. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:

NYÁHÁHÁHÁHÁHHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ :DDDDDDDDDDD


Kösz, ekkorát is rég röhögtem :D

Sajnos egy nem létező részecske nem hat sehogy :( Elolvastam azt a remek oldalt, nagyon szépeket halandzsázik összevissza, csak a lényeget hagyja ki, mily meglepő. Én is azt mondom, hogy téged rettttenetesen átvertek :D Azért megkérdezhetem, mennyit fizettél ezekért?


Öcsém :D

2012. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Első vagyok. Itt az a probléma hogy magának fogalma sincs mi az a részecske. Itt egy magyarázat:

A részecskefizikában az elemi részecske kétféle értelemben használatos. Általában olyan részecskét értünk alatta, amely tovább nem bontható (a tudomány mai állása szerint), néha az összes olyan részecskét beleértik, ami más, nagyobb részecskének az építőköve. Például az atomok kisebb részecskékből, elektronokból, protonokból és neutronokból épülnek fel. Viszont a proton és a neutron még elemibb részecskékből, a kvarkokból és gluonokból áll, ez az első, gyakoribb felfogás szerint nem elemi részecske. A fizika egyik leglényegesebb célkitűzése, hogy megtalálja a legelemibb részecskéket, amelyekből az összes többi részecske felépíthető, míg maguknak nincsenek még elemibb összetevőik. Ez különbözteti meg őket a többi szubatomi részecskétől.


A tachyonok méretük és sebességük miatt abszolút semmit nem tudnak "megtisztítani". Már ha egyáltalán léteznek.

2012. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:

Ez elég érdekes! :D

Mondjuk oda is van írva összetevőkhöz hogy tiszta víz!


Nem igazán találtam az oldalon igazoló linket ami tanulmányok hivatkozik. Így az az érzésem, Messziről jött ember azt mond amit akar...

Elég sok spirituális gyógymóddal kerültem már kapcsolatba mert érdekel a téma, de hogy őszinte legyek erről még nem hallottam.


Pár ötlet:

Arcüreg: kamillás gőzfürdő lepedővel letakarod az fejed s a lábos fölé hajolsz, valamint infralámpa.

Ízületek nagyon érzékeny jószágok, van aki érzékeny íz ízfokozókra s az nagyon gyorsan letud épülni miatta az ízület. Szóval érdemes átnézni miket eszel.

Valamint ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]


Mielőbbi gyógyulást kívánok

2012. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ne tachyon részecskékkel, hanem a Baku bolygó körül lévő meta-fázisos részecskékkel kezeld magad, mert például attól látni kezdenek a vakok, és fiatalodnak az öregek, a helyiek pedig több ezer évig fiatalok maradnak. De mivel a bányászatuk katasztrófába torkollott, ezért csak a helyszínen tudsz szerezni.

Viccet félretéve semmi értelme nincs. Ez gyakorlatilag placebó, jó borsos áron.

2012. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne üljél már fel minden átverésnek. Ha nem lehet a részecskét kimutatni, mert állításuk szerint gyorsabb a fénynél, akkor hogy rakták bele neked a vízbe mi???? Ordít róla a csalás, te meg felülsz neki. Már a cikk is gyanús: "Világban elismert tudósok". Nevek, publikációk? "Életenergia" - ez meg mi és hogy lehet mérni? "Szupravezetővé változtatja" - Ezek szerint lehűti -250 fok környékére, és ezután a fém golyóstoll lebegni fog a tenyered felett, akár csak a mágnesvasút lebeg a sinje felett?



Keress egy normális orvost, sokkal többet érsz vele.

2012. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan hatékony lehet mint a gombakörben való táncolás az erdő közepén holdtöltekor pucéran bajor népdalokat énekelve. Szerintem egyszerűen melegíts fel forrásig sós vizet, és inhalálj azzal az arcüregeid tisztítására. Vagy esetleg forró kamillateával ugyanez. Az ízületeket meg a csalántea kúra pucolja ki körülbelül két hét alatt. És a csalán olcsó. A só is viszonylag. A kamilla már lehet hogy 400 forint is megvan egy csomaggal, ami legalább 30-40 liter inhaláló tea lefőzéséhez elegendő....
2012. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!