Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miben fog megváltozni a világ...

Dylena kérdése:

Miben fog megváltozni a világ és az emberek a vízöntő korszakban? Elméletek, gondolatok, megérzések érdekelnének leginkább. Kérem, hogy csak az kommenteljen, aki érdemben kíván hozzászólni a témához.

Figyelt kérdés
Az emberiséget tekintve mivel fog ez járni az "új világban"? Talán a hasonlóan gondolkodó, bátor, jó emberek, akik levették a szemellenzőt, összefognak és valami újat, jót alkotnak? Állítólag egy-egy csillagkép korszaka kb. 2500 évig tart, a halaké, a mostani korszaknak a végén járunk és kezdetét veszi a vízöntő korszak. Olvastam erről sokmindent, ajánlom nektek is. Én szeretnék hinni abban, hogy valami pozitív dolog veszi kezdetét és nem fogja katasztróra megelőzni, mielőtt elkezdődhetne...

2012. ápr. 13. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiben nem fog megváltozni.Az emberiség ugyanolyan marad,mint eddig. A természeti katasztrófák pedig nem ettől függnek.
2012. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Érdemben hozzászólok:


Semmi köze a bolygónknak bármiféle ember alkotta korszakokhoz. Le kéne szokni erről a végtelen nagy egoizmusról, miszerint a világ értünk van :)


És, mielőtt belekötsz: a csillagképeket az ember találta ki. A legtöbb csillagnak, melyek egy csillagképben vannak, az égvilágon semmi, de semmi közük egymáshoz. És legtöbbje olyan távol van a másiktól, hogy csak na :)


Innentől az egész korszakosdi, és a kívülről csodavárás meglehetősen értelmetlen... Az emberiség pedig addig nem fog változni, amíg kollektíve rá nem jövünk arra, hogy nem azért vagyunk, hogy tönkre vágjuk egymást, és vele a világunkat.

2012. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pietrosol ***** válasza:

Olvass egy nálam nagyobb szellem gondolataiból!


[link]

2012. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pietrosol köszönöm az olvasnivalót!
2012. ápr. 14. 23:22
 5/12 A kérdező kommentje:

Nahát, most annyi mindent összeolvastam, hogy nem tudom minek higgyek. Kezdődött a víztőntő korszakkal és most már David Icke reptoidjainál tartok.


Azért elég érdekesek az összefonódások. Pszichológia, asztrológia, mitológia, történelem, összeesküvés elméletek. Mindben van közös elem/elemek, mintha egy tőről fakadna minden, csak különbözőképpen van magyarázva.


Én személy szerint azt érzem, hogy az emberi természet, jellem, olyan mélyre sűllyedt, hogy nincs hová lejjebb menni. Kegyetlenségek, hazugságok, szenvedés, igazságtalanság, lélek nélküli, empátia nélküli beteg emberek töménytelen mennyiségben. Ennek nem szabadna normálisnak, átlagosnak, elfogadottnak, követendőnek lennie, de mégis az! Aki véletlen megpróbál őszintén, tisztán, rosszindulattól mentesen, pozitívan élni ebben a világban, annak lehetetlen dolga lesz. Pontosabban lehet, hogy meg tudja csinálni lemondásokkal, de csak egy szűk, zárt körben. Ez nagyon nincsen rendjén így. Lennie kell valami pozitív változásnak. Kezdésként talán el lehetne gondolkodni saját magunkon és a vágyainkon.

2012. ápr. 15. 01:25
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Mészáros Hölgy/Úr!


Én nem gondolom, hogy a világ értünk lenne.

A csillagképeket ember alkotta meg, így van. Rendszert alkotott, hogy jobban átláthassa a dolgok működését. De a világegyetem működése, szabályai attől még adottak, hogy valaki ezeket megfigyelte és lejegyezte.

Szerintem nagyon sok dolog összefügg, én nem csak az orrom hegyéig kívánok nézelődni, hanem kicsit távolabb is.


Nem hiszem, kívülről kellene várni a csodát. Habár egy kis lökés jól jönne. Nekünk kell változni. A legeslegutolsó mondatoddal viszont egyetértek. Rájöttünk és nem teszünk semmit. Ez a szomorú.

2012. ápr. 15. 02:08
 7/12 A kérdező kommentje:

Aki szintén úgy érzi, hogy valami nagyon nincs rendben a világgal, azzal szívesen beszélgetnék itt, próbáljuk megfejteni közösen. Valószínűleg nem lesztek sokan, de annak a pár embernek a társasága nagyon jól esne. Miért ne foglalkozhatnánk végre az igazsággal is?


Alan Watt neve ismerős? Nem? Googlizz rá. Mit gondoltok róla? Van értelmes véleményed? Vállalod is?

2012. ápr. 15. 13:42
 8/12 Pietrosol ***** válasza:

Nem igaz,hogy nem tehetsz ellene!

Sőt,te vagy az egyetlen,aki megváltoztathatja.

Szerintem az Élet rossz vagy jó megnyilvánulásai addig hatnak rád,amíg azt nem tudod külső szemlélőként is nézni.Függetlenül attól,hogy te is részese vagy a történésnek.

2012. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez valószínűleg így is van, ahogy mondod. Ezen vagyok. Szeretnék minnél több infót gyűjteni és megérteni mindazt, amire csak képes vagyok, vagy esetleg többet is.


A sok olvasgatás után én már látom magamon, hogy más szemmel nézek ugyanazokra a dolgokra, persze ettől még ugyanúgy fájnak, ha nem jobban. És nagyon fáj, ha belegondolok, hogy mi lesz a gyerekemmel, ha felnő és az ő gyerekeivel és egyáltalán fel tudom-e nevelni úgy, ahogy szeretném.


Kutakodásom során eljutottam egy ún. luganói tanulmányhoz is. Állítólag egy olyan kutató írta, akinek része volt a népességcsökkentési elmélet megalkotásában. Címe nagyon lényegremutató és lehangoló: Susan George: "Halj meg időben, ne okozz másoknak gondot!" Dr. Csáth Magdolna fordításában. És itt van még pl. Alan Watt, az ő elméleteiben sok igazságot látok és egészen hihető. És a Susan George-elmélet volt az egyetlen eddig, amiben megoldási lehetőségekről is esett szó. A Zeitgeist és David Icke "tanai" nekem helyenként már túl soknak tűnnek. Úgy értem, Mr. Icke -nek több tanulmánya is megjelent és van közöttük olyan, ami azt állítja, hogy az a bizonyos "Elit" gyíkemberekből-reptoidokból- áll. Nahát ennél a résznél azért lefagytam. Ezt, akármilyen nyitott is vagyok, nem tudja bevenni az agyam. De lehet ezért pont nem is kell. Ettől függetlenül sok olyan dolgot találtam nála is, ami logikusnak és hihetőnek tűnhet.


Azt nem értem, hogy miért mindig a zsidókra gondolnak -kimondva, vagy kimondatlanul-, ha arról a bizonyos elitről van szó, akik "uralják a világot." Ezek nyilván történelmi, vallási gyökerekből eredhetnek, de pontosan mik ezek? Úgy látom, te jóval tájékozottabb vagy nálam és hátha tudsz valamit, amitől nekem is világossá válnának dolgok.


Pietrosol, neked mi a véleményed ezekről a gondolatokról, elméletekről? Lehet privibe is, ha gondolod, kíváncsian várom. Minden jót addig is!

2012. ápr. 16. 09:44
 10/12 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ezekkel kapcsolatba nekem sincsenek biztos információim,de a tények tükrében úgy tűnik,hogy közel lehetnek a valósághoz.

A külső manipulátorok személyéről megint csak nem tudom,hogy ők zsidók vagy szabadkőművesek,de habitus alapján szerintem Káin típusú másokon felemelkedők!

Ha úgy gondolod,hogy szükséged van még megerősítésre ahhoz hogy a jelennel foglalkozz ne pedig a két nem létezővel,írj és küldök néhány linket privát üzenetként!

2012. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!