Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki hisz abba hogy a...

Valaki hisz abba hogy a halottak tudják alakitani a jövőnket?

Figyelt kérdés
pl:Édesanya meghalt,és segit dolgokba....meg halja amit mondasz neki

2012. máj. 11. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudják, azt csak te tudod.
2012. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Saját jövődet csak te alakítod, alakíthatod.
2012. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
Akkor segít ha te ettől kiegyensúlyozottabban eredményesen éled az életed. Az az igazság hogy néha nekem is eszembe jut szeretett s elhunyt anyám,de évekkel ezelőtt elengedtem és tudom hogy nem illik zavarni a szellemvilágban.
2012. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam még, hogy valamit elhunyt édesapám segítségével sikerült elérnem, de lehet, hogy csak nem vettem észre. De igazából még nem is gondoltam erre.

Viszont egyszer volt egy érdekes tapasztalásom, vagy nem is tudom minek nevezzem:

A férjemmel akkor még csak eggyütt jártunk, bár már komolyodott a kapcsolatunk, úgy bő egy éve lehettünk eggyütt, amikor is "belémhasított" egy érzés/gondolat/tudat, hogy édesapám áldását adta a kapcsolatunkra. Pedig akkor még nem is gondolkodtam rajta, hogy ugyan ő mit szólna a páromhoz, ugyan hogy tetszene neki, tehát nem lehetett arról szó, hogy én gondoltam, hogy biztos meg lenne vele elégedve, örülne a kapcsolatunknak...

Egyszer csak a "nagy semmiből" jött ez az érzés. Annyira határozottan éreztem, hogy egyértelműen tudtam, hogy igen, akkor ez az a pillanat, hogy apa 120%-osan elfogadta a páromat, így a kapcsolatunkat, örül neki, és jó választásnak tartja. Nagyon érdekes volt.


Tehát ha ebből indulunk ki, akkor elkébzelhető, hogy "belepiszkálnak" az életünk alakulásába.

2012. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes téma amit te tulajdonképpen kérdeztél az súrolj a legmocskosabb mágiák egyikét a világon(necromanti)a nigromantia mellett az egyik legveszedelmesebb mágia a világon.Ezek a lények mert ugye akik már meghaltak csak lények már, nyugodtan vannak a túlvilágon ne zavard őket várják h újból megtestesüljenek majd később.HA rokonod volt ha ismerösöd nem szabad tőle kérni semmit neki nem dolga h segítsen imádkozni lehet érte de tőle segítséget ne kérj van erre más erő is, de szándékodtól függően fekete v fehér mágia lesz belőle.Sztem ezzel ne is kísérletezz sok ember kötött már ki diliházban mert azt sem tudták mit csinálnak és csak belefogtak és ami utána jött nem tudták feldolgozni aki meg ért hozzá az tudja h ezt mire kell használni és nem hiszem h fog segíteni.
2012. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire illik ide de leírom: szerintem a tudatalatti képes úgy kommunikálni a tudattal, hogy valamilyen alakot ölt magára, és így akar üzenni valamit számára, de: ezt valszeg a tudat kényszerének hatására csinálja. És itt is több csoportra osztható a dolog, van amikor a félelmed kreálja meg benned az illúziót, vagy ennek az ellenkezője, a szeretet - egy valami közös bennük: veszélyes ragaszkodni hozzájuk, mert lehet, hogy nem fogsz különbséget tenni álom és valóság között, aztán (bizonyos esetben) a skizofrénia lesz végtermék.
2012. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem, mert meghaltak

ezért hívják halottaknak őket

2012. máj. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!