Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012-ben lesz világvége?

2012-ben lesz világvége?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok,és nagyon félek...

a Balaton alá is építettek már BUNKERT!

szerintetek lesz?

nagyon félek.. :'(



2012. jún. 1. 20:37
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Nincs mitől félned :) Az ég világon nem lesz semmi. Gondolj csak bele ... hány világvégét jósoltak már, de rejtélyes módon egyik sem következett be. A bunkeres cucc pedig kamu, ne higgy neki ... személy szerint elég logikátlan dolognak tartanám egy tó alá építeni a bunkert. Akkor már inkább hegy belsejébe.
2012. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%

Ha világvége lenne, akkor semmilyen bunkernak sincs értelme, mert az is elpusztulna a világgal együtt.


De valószinüleg ez is elmarad, mint az elözö több száz, a legutolsó világvége idén februárban maradt el...

2012. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy jósoltak februárra is! :/
2012. jún. 1. 20:53
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezen parázni. Ha lesz is - ami szerintem nem túl valószínű - akkor se tudsz ellene mit tenni, inkább élvezd ki a hátralévő 70 évedet.
2012. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
ez tuti kamu! nem hiszem el hogy valaki is rettegne a világvégétől!
2012. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Hát képzeld én félek!

Sok mindent hallottam,és tudok,olvastam róla!

2012. jún. 1. 20:59
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg itt az élő példa, hogy milyen szinten be tudja hülyíteni, paráztatni a gyerekeket a média.
2012. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%
ELÉG MÁR!!!!!
2012. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Shai-Hulud ***** válasza:
64%

"Hát képzeld én félek!

Sok mindent hallottam,és tudok,olvastam róla!"


Ne félj, nincs miért.

Ha utána nézel, RENGETEG világvége-jóslat volt már, szinte nincs is olyan év, amelyikre ne jósoltak volna legalább két-három világvégét...


2012-ben februárra is mondtak (de az úgy látszik elmaradt), meg decemberre is... Csak az a furcsa, hogy jósolnak 2013-ra, és 2014-re is. Vajon miért, ha 212-ben úgyis vége lesz? Akkor jövőre "még végébb" lesz?


Szóval (ha már a tudomány topikba írtál) SEMMILYEN tudományos megfigyelés nem támasztja alá, hogy az elkövetkező jópár évben vége lenne a világnak.

Csak az emberek szeretik, ha ijesztgetik őket. :-D


Pedro

2012. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Igen ! A C.I.A is elköltözött denverbe a föld alá. Az ellenállás még fel is robbantotta őket.


Nem viccelek ! Változások előtt állunk. Az emberiség társadalmi rendszere meg fog változni. Kipusztul az emberek 5/6-oda.

2012. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!