Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a Titokban?

Ti hisztek a Titokban?

Figyelt kérdés

Tesóm használja és azt mondja, hogy segít. Én nem is tudom, hogy hogy kell használni igazából, és nem is annyira hiszek benne pedig akarok. Ha tényleg van akkor mégis miért van ennyi boldogtalan ember? Tudom, hogy sokan nem tudnak róla, de aki tud róla az is miért boldogtalan? Most ha koncentrálok arra és bebeszélem magamnak, hogy holnap jó idő lesz, akkor jó idő lesz? Van egy csomó szegény, beteg és boldogtalan ember. Ők miért nem használják? Vagy miért nem sikerül nekik?


Szerintem ezt hülyén fogalmaztam meg, de remélem értitek.


2012. jún. 25. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abból kell kiindulni, hogy alapvetően minden szellemi/lelki eredetű, vagyis az alapja a Gondolat.


Tudnál bármit is létrehozni, ha előtte nem jönne létre a gondolataidban?


Pl. Készíts úgy egy levest, hogy nem gondolsz arra, hogy "leves" és a készítését sem követed végig gondolatban sem.



Én hiszek benne. :)

2012. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak a minden-titkok verseiben XP
2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!