Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A fizikai halál után itt...

A fizikai halál után itt rekedt lelkek (szellemek) mit láthatnak? Hogyan érzékelhetik a körülöttük lévő világot? Szenvednek nagyon? Vagy unják magukat, azért jelennek meg néha "érdekes" helyeken? Tudják egyáltalán, mi történik velük?

Figyelt kérdés

Láttam sok, ezzel a témával kapcsolatos videót, és azt tudtam leszűrni belőlük, hogy ha nem jutnak be a Fénybe 48 napon belül, itt ragadnak, ami (ha erőszakos halált halt az adott illető) szenvedéssel jár, de lehet, hogy anélkül is.

Például, ha öngyilkosságot követ el valaki, és itt ragad, újra és újra átéli az öngyilkosságát, örökké, és azt a világot látja, ami akkor körülvette. Viszont, néhány esetben, sikerül belépnie a Mennyekbe.

Van sok fotó és videó, melyeken állítólag szellemek láthatóak. Ahogy nézegettem őket, az tűnt fel, hogy nagyon sok szellem "furcsa" helyen tűnik elő. Pl.: ablak felső sarkában egy arc, vagy fatörzsön egy egész test,...stb... ---> Az illető életében azokon a helyeken sok időt tölthetett, vagy egyéb okból volt fontos neki? Vagy esetleg csak unalmában jelenik meg ott, ahonnan figyeli a még "élő" szeretteit és tevékenységüket?

Tudom, "szokatlan szempontból" közelítettem meg ezúttal a "szellem-témát", de ez a része is érdekel, foglalkoztat a dolognak.

A többit tudom, "mi miért van", csak ez még nem teljesen világos számomra.

Átéltem kisgyermek-koromban több "jelenést" is.

(19/F vagyok.)


2012. jún. 26. 17:27
1 2 3 4 5
 1/50 Antimod ***** válasza:
43%

Ez attól is függ szerintem, hogy itt ragadt szellemről van-e szó, vagy látogatóról. Szerintem utóbbiak azok inkább, akik "lehetetlen" helyeken, helyzetekben bukkannak fel.

Amennyit én tudok ezekről: nagyon sok nem is tudja, hogy meghalt, és kétségbeesetten próbál jeleznie (ha sikerül neki, akkor pl. tárgyakat mozgat -> Poltergeist). Olyanok is vannak, akik szégyenükben nem mennek a fénybe (pl. önmagukat okolják egy sokak halálával járó, tragikus balesetért), ilyenről is hallottam.

Akik látogatnak, ők többnyire szeretteikre kíváncsiak, próbálnak telepatikus módon intuíciókat adni, segíteni nekik. Szintén jönnek, ha valaki a halálán van, segítenek neki az átmenetben.

2012. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

17:46

Köszönöm a válaszod!

Úgy tudom, hogy a látogatók és az itt rekedt szellemek között az is egy nagy különbség, hogy az utóbbiak már rendelkeznek egy szellem-testtel, vagyis sok esetben pl.: 20 éves énjükként tűnnek elő.

2012. jún. 26. 18:18
 3/50 anonim ***** válasza:
31%
A szellemek NEM jelennek meg soha! Csak sokan beképzelik ezt maguknak!
2012. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 Antimod ***** válasza:
52%

"sok esetben pl.: 20 éves énjükként tűnnek elő"


Én is így tudom. Bár elvileg a Földön úgy jelennek meg, ahogy akarnak, a Szellemvilágban tényleg "fiatalabbak".

2012. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 Tom Benko ***** válasza:
2%
Nincsenek lelkek, úgyhogy nem is rekedhetnek itt. A többire is kb. ugyanez a válasz.
2012. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Tom Benko


Tévedsz!

2012. jún. 26. 19:15
 7/50 anonim ***** válasza:
80%

Szellemek és ufok is léteznek. A szkeptikusok hagyják el a szobát.

Majd mikor meghaltok, akkor meglátjátok, hogy szellemek lettetek!

2012. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Tom Benko ***** válasza:
0%
Bizonyítsd be!
2012. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 Antimod ***** válasza:
51%
Kedves kérdező, hagyjad őket, még pár évtized, addig úgyis feleslegesen görcsölünk. Jól elbeszélgettünk egyébként "közöttük". :) Én magam soha nem éltem át szerintem igazi jelenést, egyszer kiskoromban néztem a tévében egy műsort, aminek nem lett volna szabad ott lennie, hiszen az a tv évek óta még konnektorhoz sem volt csatlakoztatva, nem antennához. Ma már tudom, ez egy EVP lehetett, valami ehhez hasonló: [link]
2012. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Tom Benko ***** válasza:
0%
@9: Nomeg a gyerekes fantázia.
2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!