Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egyedül hipnózis...

Hogyan tudnék egyedül hipnózisba merülni?

Figyelt kérdés
10/L

2012. júl. 7. 11:04
 1/5 intrepid ***** válasza:
Agykontroll. Könyvtár, elolvasod, ha tetszik csinálod.
2012. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz
2012. júl. 7. 11:31
 3/5 Antimod ***** válasza:

A meditáció nem egyenlő a hipnózissal. Hipnotizálni lehet magadat, de ugye annak éppen az a lényege, hogy egy külső (hozzáértő) személy egy megváltozott tudatállapotba vezet, és irányítja azt, hogy abban mi történjen. Ha magadat hipnotizálod, az irányító és az irányítás alatt lévő személy ugyanaz. Ehhez nagy gyakorlatra van szükség.


Meditálni viszont nyugodtan egyedül is lehet, már a neten is sok anyagot találsz hozzá!

2012. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hipnózist nem kezdünk el egyedül. Ott a lényeg, a vezető személyen van, aki nyugtat ha kell, felébreszt ha arra van szükség, egy vezető hang elengedhetetlen a hipnózis során.

Kezdj el, meditálni, találd meg Felsőbb Éned, ő remekül el fog téged irányítani, és talán többet is elérsz így, mint egy hipnózissal.

2012. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 agi91babe ***** válasza:
Én egyedül kezdtem el, hanganyagok segítségével. Bár én hittem benne, ezért elég könnyű alany is vagyok hozzá. Először megijedtem mikor hirtelen úgy éreztem hogy elkezd valami "lefelé rántani", ezt párszor megismételtem így, hogy nem tudtam tovább jutni. Ekkor megkértem a barátomat, hogy maradjon mellettem, de ne csináljon semmit. Így megnyugodtam és tovább mertem haladni vele. Rendkívül érdekes élmény. Egy nagyon mély és intenzív meditációhoz tudnám hasonlítani, érdemes kipróbálni
2012. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!