Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogyha én...

Ti hisztek abban, hogyha én gondolok egy ismerősömre, akkor ő is gondol rám? (több lennt)?

Figyelt kérdés
Szóval, nem olyanra gondolok, mintha pl.: a kedvenc énekesemre gondolnék, mert őt csak én ismerem, ő nem ismer engem. Hanem arra gondolok, hogyha pl. egy osztálytársamra, vagy a suliban valakire, vagy egy rokonra, akkor ő is gondol rám? Ezt régen hallottam, azt hiszem, de nem biztos, léci ezért ne oltogassatok, de úgy emlékszem teleopátia a neve. Nem biztos. Ja, és ne csak annyit írjatok, hogy nem/igen, hanem fejtsétek is ki :)

2012. júl. 11. 16:30
 1/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, jó témakörbe írtam -e, de ez állat legközelebb ehhez
2012. júl. 11. 16:31
 2/10 Antimod ***** válasza:
Telepátia a neve, sajnos nem működik egyértelműen ilyen konkrétan a földi világban, inkább szűk rokoni/baráti körben fordul elő ilyesmi, de egy bizonyos szinten működik, az biztos.
2012. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát én is ilyen szűk körben gondoltam, mint pl.: Család, barátok, iskolai emberek
2012. júl. 11. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez anyukámnál és a bátyámnál működik. Ha valamivel kapcsolatban erősen gondolok rájuk, akkor kb. fél perc és csörög a telefon és ők hívnak, de ugyanez fordítva is.:) Hogy ez csupán véletlen vagy telepátia, nem tudom. De már többször előfordult.
2012. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hát nem tudom, csak remélni tudom, hogy működik az ilyen :)
2012. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megkérdőjelezhetetlen, hogy van. A tudomány mai szintje bizonyítja, csupán a telepátiának a szkepticizmus makacs rétegével kell szembe néznie.

Ismerjük az agyhullámokat, azoknak is sok formáját. Ezek közül sok olyan is kommunikációra tökéletes, mint pl a telefonok kapcsolata. Csak azt a dolgot az ember lesarkított, túl "fizikai" viselkedése elnyomja. Ha gyakorolsz, és szándékosan próbálsz meg ilyesmit, akkor fejlődhet ez a képességed.

2012. júl. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
Ha ez így lenne, akkor senki nem tudna semmire se figyelni, senki nem lenne képes dolgozni, mert mindig félbeszakítanák a gondolatait azok az ismerősei, akik éppen rá gondolnak vagy róla beszélnek. Ezt te se gondolhatod komolyan :DDD
2012. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Antimod ***** válasza:

"senki nem lenne képes dolgozni, mert mindig félbeszakítanák a gondolatait azok az ismerősei"


Nem így működik, a tudatodnak sok rétege van. A tudatalattid sem szakítja félbe a gondolataidat, mégis mindig működik. Méghozzá nagyon is tudatosan, csak ezt a mindennapi "béta" állapotban nem lehet észrevenni.

2012. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor csuklik.
2012. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!