Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz történet? Még...

Ez tényleg igaz történet? Még a videót se mertem megnézni!

Figyelt kérdés

"Van egy videó a YouTube-on "Mereana mordegard glesgorv" néven. Ha rákeresel, semmit nem fogsz találni. Ha néha találsz is valamit, minden amit látni fogsz egy 20 másodperces videó egy férfiről, aki folyamatosan téged bámul, semleges arccal, majd az utolsó két másodpercben vigyorog. Ez igazából csak egy része a videónak. A teljes videó 2 percig tart, és a YouTube eltávolítatta, miután 153 ember aki megnézte kivájta a szemeit és elpostázta a YouTube főhadiszállására, San Brunoba. Az említett emberek majd öngyilkosságot követtek el különféle módokon. Nem tudni jelenleg, hogy tudták elpostázni a szemeiket miután kivájták őket. Valamint a titokzatos felirat az alkarjukon sem lett még megfejtve

A YouTube időszakonként felrakja az első 20 másodpercet a videóból, hogy elfojtsa a kíváncsiságot, hogy az emberek ne keressék és töltsék fel az eredeti verziót. A videót magát csak egy YouTube csapattag nézte meg, aki elkezdett sikítani 45 másodperc után. A férfi még most is erős nyugtatók hatása alatt él, és képtelen felidézni amit látott. A többi ember, aki egy szobában volt vele miközben ő nézte a videót, miután kikapcsolták neki, minden amit hallottak egy magas, fúrószerű hang volt. Senki nem mert a képernyőre nézni. Sose találták meg a személyt, aki felrakta a videót, az IP cím pedig nem létezett. És az ember a videóról sose lett azonosítva.


A link az egyik fajtájárol a videonak :

[link]


Ez vajon igaz történet, vagy csak valaki kitalálta? Nagyon furának és ijesztőnek találom az ilyeneket! Nem is a történet, hanem inkább a videó, ami megrémít. (Bár ezt nem néztem meg) Az én képzeletem olyan vad, hogy bármit be tudok képzelni és sokat parázok hülyeségektől :D


2012. júl. 18. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Rémtörténet :) Van sok változata. Van olyan videósorozat, amit ha megnézel, eljön érted a Slenderman, és letépi az arcodat. Sokan paráztak tőle, mivel nem is tudták, hogy a Slenderman egy pályázatra beküldött, kitalált lény :D
2012. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez már évek óta terjed... Ugyan olyan hülyeség mint a többi ilyen. Nem kell elhinni mindent vakon, mert csak hülyének néznek majd.
2012. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Am az egyik gyerek gyk-n megnézte az ehhez kapcsolódó videókat:


mentalist válasza:


no én megnéztem az összes 20mp nél hossszabb videót balyom úgylátszik nem lett 20másodperc után bejön valami sivító hang oszt kántálás hallatzszik majd valami orosz eggyüttes zenebonácig valamit. Ha ilyen veszélyes a videó tuti hogy nem forog közkézen, ezek meg mind hamisítványok.

de valyon létezik e az eredeti.

2012. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Urban legend, városi legenda.

Kb. annyi a valóságtartalma mint más hasonló sztorinak, pl. az alakváltó öregasszony, a vámpírok mint háttérhatalom, slenderman, mindegyik a neten terjedő rémhírek közé tartoznak. Erre még egy lapáttal rátesznek a hasonló horror filmek is, mint pl. a dott esetben A kör.

2012. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Antimod ***** válasza:
Baromság, elejétől a végéig.
2012. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pár éve én is megnéztem a teljes verziót. Nem volt semmi különös.
2012. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az IP cím nem is létezett."

Informatikusként háromszor megfordultam röhögőgörcsömben.

2012. júl. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

megnéztem....KAMU xD

jó vicc rákerestem, és megvan a 2 perces és a 20 másodperces is + még paródiák is

2012. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

ez is olyan mint a Bloody Mary . KAMU :))

es tenyleg hulyenek fognak nezni ha elhiszed =))

2012. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már miden részét láttam a videónak,de ezek KAMUK!

Én nem vájtam ki a szemem,és nem postáztam el a Youtubenak....

De nekem nagyon tetszik ez a történet,jó ütős,főleg hogy páran meg sem merik nézni.:)

Amúgy nyugodtam megnézheted,nem lesz tőle semmi bajod,ha nekem sem lett.:D

És nem is lesz!

2014. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!