Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » AURA fotózásról van e vkinek...

AURA fotózásról van e vkinek véleménye esetleg tapasztalata? Engem nagyon érdekelne a dolog.

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ!
2012. júl. 27. 19:55
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
47%
Igen. Hazugság.
2012. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

Véleményem? Az van....


Kóklerség az egész, de páran k.va jól megélnek belőle.

Bár néphülyítésből mindig is jobban lehetett élni, mint munkából.


Pedro

2012. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Az aurafotó nem magát az aurádat fotózza hanem a rádkötött műszerek elektromos visszajelzéseit vetíti rá a képre színek formájában. Annakidején mikor tesztelgették segítségükre voltak tisztánlátók, hogy minél pontosabb adatokat mutasson a műszer beállítás után. Ezzel azért jó ha tisztában vagy.
2012. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Olyan aurát rajzolok neked bármilyen képszerkesztővel amilyet szeretnél. Kamu.
2012. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat..picit elszomorodtam h hazugság az egész..:P
2012. júl. 28. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne higgy nekik. Aura van. Én magam láttam egy aurát egy fiatal, ismeretségembe tartozó nő feje körül. Sárgás-szürke szine volt, és bele volt írva, hogy meg fog halni. Szó szerint így volt. Egy év mulva megtörtént.
2012. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nebassz, akkor ilyen mindenkinek a feje körül van? Mer egyszer ugye' mindenki meg fog halni. Amúgy meg elfelejtetted leírni melyik nullahatkilencvenes számot kell hívni hogy a fejünk körül is meglásd az aurát...
2012. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
@6: Migréned lehetett...
2012. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!