Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik testrészünk...

Szerintetek melyik testrészünkben van a lélek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha van lélek, akkor annak nem muszáj bármely testrészben benne lennie vagy kötődnie, egyszerűen az egész testben lenne, sőt szerintem az sem fontos hogy veled legyen, az is lehetne hogy egyszerűen egy hús-vér élőlény vagy, csak mondjuk ha már meghalsz vagy valami akkor az a felsőbb erő vagy valami csinál belőled egy "lelket" ami eltávozik meg ilyenek... Mondjuk ezesetben nem lehetne olyan hogy az ember életében kiszáll belőle a lélek meg ehhez hasonlók.
2012. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 RaksashaGirl ***** válasza:

Én úgy képzelem el, hogy a lélek egyfajta ember formájú "kalitkáben" él, tehát szabadon mozoghat benned, néha ki is dughatja egy kevés részét a kalitka rácsain át, olyankor fáj valamid, mert gyakorlatilag a lelked akar kiszabadulni, hiába nem tud. A kalitka egyébként pont egy jó minta arra, hogy miért látni az aurát.. A lélek fénylik, és ez ugye a kalitkát is beburkolja :P

De ez csak egyéni vélemény. ^^ Még ha hülyeség is :D

2012. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
agyban van.
2012. aug. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Antimod ***** válasza:

"De ez csak egyéni vélemény. ^^ Még ha hülyeség is :D"


Szerintem egyáltalán nem hülyeség, még ha nem is így van (bár nem tudhatjuk). Más kérdés, hogy ez egy nagyon fontos kérdés elég jelentéktelen részlete.

2012. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nekem a herémben van

18L

2012. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a lélek vagyunk mi, és ahhoz van a testünk.
2012. aug. 7. 14:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Legjobb tudásom szerint, nincs itt velünk az egész lelkünk (ez bizonyára már inter dimenzionális fizika), csak egy része van itt velünk. Testünk bármely pontján lehet, és elvileg alvásközben testen kívül
2012. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!