Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak ilyen könyvek amik...

Vannak ilyen könyvek amik azal foglalkoznak hogy h legyünk mentalisták?

Figyelt kérdés
Olvastam rengetek blogot de nekem egy könyv kéne tud valaki ajánlani?
2012. aug. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, majd írok egyet ha még nincs ilyen. Amekkora hülyék vannak a világon még kereslet is lenne rá.
2012. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán indul ilyen OKJ-s tanfolyam. Igény az lenne rá.
2012. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ok-j s képzés kérdeztem hanem h van e olyan könyv ami ilyenekről szól
2012. aug. 11. 16:04
 4/5 x) ***** válasza:
Biztos van. Bár azért kell hozzá egy alapképesség, tulajdonképpen annyi hogy önkéntelenül is megfigyelsz dolgokat. A mentalisták tulajdonképpen csak ennyit csinálnak. Azért olyan hitelesek a trükkjeik mert az emberek reakcióiból élnek, jó helyzetfelismerők. Nem tudom szoktad-e nézni a Mentalista c. sorozatot, de abból láthatod hogy igazából olyanok mint a cirkuszi mágusok. Nagyon jó példa amikor a mentalista megkér valakit hogy rejtsen el egy tárgyat, és csupán a szeme mozgásából is meglátja hogy melyik irányban van a tárgy. Nincs természetfeletti erejük, csak olvasnak benned, tudják mit kell tenniük vagy mondaniuk. Annyi az egész hogy nagyon odafigyelsz mindenre. Persze jó megérzések is kellenek hozzá, de könyvekből tanulható. Szerintem google keresőben is találhatsz ilyen könyveket.
2012. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szoktam nézni a mentalistát minden nap és meg van hozzá a képeségem tudom :) találtam tegnap egy könyvet a boltba meg is vettem és olvasom is. És nagyon jó joe navaro könyve. Már sok dolgot tudok :)
2012. aug. 12. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!