Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hátborzongató? MIT GONDOLTOK?

Hátborzongató? MIT GONDOLTOK?

Figyelt kérdés

mit szóltok ezekhez?

én az ilyeneket sose olvasom el mert utána olyan érzésem van mintha valaki figyelne

veletek is ez van vagy ti elolvassátok és simán hidegen hagy titeket?


nem azt mondom hogy hú szellemhívő vagyok, de ezektől a kis sztoriktől is kiráz a hideg


A Bernáthegyi



Volt egy kisfiú. A szülei éjszakára egyedül hagyták. De a fiú nem akarta és szólt is a szüleinek, hogy ő nagyon fél nem akar egyedül maradni. A szülei akkor ezt mondták neki:

"Ha félsz, akkor rakd le a kezed, és a kutya megnyalja, akkor nincs semmi baj."

Ez a mondat némiképp megnyugtatta a fiút. A szülők elmentek. A kutya, nagy bernáthegyi volt. A fiú bevitte a házba a kutyust, egészen az ágya mellé. Megsimogatta, és bebújt az ágyba. Már majdnem elaludt amikor csöpögést hallott. Le rakja a kezét. A kutya megnyalja. A fiú meg is nyugszik. De később megint csöpögést hall. Megint lerakja a kezét. A kutya ismét megnyalja. Harmadszorra is hallja a csöpögést leszáll az ágyról, kimegy a konyhába. De a csapok el vannak zárva. A fürőbe is bemegy ott is elvannak zárva. Vissza megy a szobába. És észreveszi, hogy a kutya fel van akasztva a szekrényre. És a plafonra a kutya vérével volt felírva:

Nem csak a kutya tudja megnyalni a kezed!!



A fekete rózsa



Élt egy család. Az apa minden reggel 6kor ment a pékségbe dolgozni. Az odafelé vezető úton mindig elhaladt egy virágásur előtt. Egy napont azonban megpillantott ott egy fekete rózsát. Csodálatos volt. Megvette. A rózsát a két gyermek szobájában helyezték el. Éjszaka az apa hangokat hallot, de azt hitte, hogy csak a szél fuj odakint. Reggel a kisebbik lányának levágva találták a fejét. Hetekig tartó gyász, s ennek jeléül ismét vettek egy fekete rózsát ugyanattól a virágárustól. Aznap éjszaka megint hangokat hallot, erre már felkapta a fejét, de a hangok azon nyomban elhallgattak, így visszafeküdt, s aludt reggelig. Ám ekkor ismét meghalt valaki acsaládból: A nagyobbik lány. Hetekig gyász, ennek jeléül ismét egy fekete rózsa a virágárustól. Ekkor az apa betett egy kést a párnája alá, hátha szükség lesz rá. Lefeküdtek, a hangok ismét jelentkeztek. Az apa felriadt, és megdöbbenve látta, hogy a rózsából egy kéz nyúl kifelé, és a felesége felé közeledik. Szerencsére még időben sikerült a férfinak vágni a "rózsa kezét". Másnap reggel 6kor a szokásos úton ment a pékség felé. Mint mindig most is ránézett a virágárusra és ekkor majdnem megállt a szíve: a virágárusnak hiányzott az egyik keze...


A Baba



Egyszer egy kislány az anyukájával sétált a belvárosban amikor elhaladtak egy kirakat előtt. Susie megpillantott egy ragyogó szőke hajú babát, amely vékony ujjacskáival 2-t mutatott. Susie rögtön tudta, hogy ő addig el nem megy innen, míg ezt a babát meg nem veszik neki. Végül addig kérlelte anyját, míg megvették. Otthon a kislány egész este ezzel a babával játszott, még nevet is adott neki: Vicky. Mikor már igen késő lett az anyuka szólt Susie-nak h ideje ágyba bújni. Így is lett. egy idő után Susie hangokat kezdett hallani: "Most felkelek. Aztán sétállok az ágyad felé" szólt egy kísérteties, de vékony hang. A kislány először azthitte, hogy csak képzelődik, bár igen megijedt, a takaróját a fejére húzta. "Már az ágyad előtt állok" Szólt megint a vékony hang. " Most a párnádon állok" Susie ekkor összeszoritotta a szemét és próbált aludni. Reggel az Anya elé szörnyű látvány tárult: 8éves kislánya az ágyában hevert.Holtan. Majd a két cm-rel arréb ülő szőke babára nézett, Ami ekkor már hármat mutatott.



A baba


Maggie családjával piknikez ni indul. Az utcájuk ban lomtalaítás van. Maggie kishúgával meglát az ehyik háznál egy babát. Nagyon megtetszik nekik hát magukhoz vették. Hétfőn Maggie éppen matekórán volt, amikor hirtelen megszólal a hangos bemondó: Suzy vagyok, játtszál velem! Maggie nagyon megilyed, és kirohan az osztélyteremből. Fölmegy az igazgatóiba, és a baba ott fekszik a mikrofon előtt, az igazgató, peedig halottan a földön. Maggie megfogja a babát és beledobja a szemétbe. A takarító nő épp ott van. Maggie megkérdezi, hogy ezt a szemetet hova viszik, a takarító nő azt mondta, hogy ezeket el fogják égetni,és hogy hogyhogy kidobtad ezt a szép kis babát?! De akkor Maggie már ott sem volt, hanem megnyugodva tanult az osztályteremben. Hirtelen megint megszólal a hangos bemondó: Suzy vagyok, játtszál velem! Maggie nagyon megilyedt fölrohant és az igazgatóiban már ott látja a takarítónőt is holtan. Maggie felkapta a babát, és elvitte a konyhára, és beledobta titok ban a mikróba, és elindította. Innen már biztos nem szabadul ki ez a gyilkológép, és visszament tanulni. Hirtelen megint megszólal a hangos bemondó: Suzy vagyok, játtszom veled! Az osztálynak nemtűnt fel a változás, gondolták valaki tréfálkozik Maggie-vel, minden egyes bemondásnál kiszalad a teremből, így nem csoda, hogy az osztály mindig hangos röhögésben tört ki. Maggie fölszaladt az igazgatóiba, és már a könyhásnőt is ott látta a "holtak listáján". A baba most nem élettelen tárgyként fehüdt az asztalon, hanem állt. Eztmond ta: Maggie, te vagy a következő játtszótársam! Magie fölkapta a babát és visszaszaladt vele a lomtalanításra és otthagyta. Az a nap onnantól bökkenőmentesen zajlott. Hétvégén, még mindig ott volt a baba, amikor kirándulni mentek. Maggie-nek hevesen dobogott a szive, de családja nem tudott semmiről. Miután elhaladtak melette, nem vóették észre, hogy a baba szeme utánuk fordul.



SZERINTETEK?


2012. aug. 26. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Az elsőt elolvastam.

Majd kinövöd.

2012. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

mi az hogy kinövöm?

ha 16 éven keresztül ugyanúgy besz*ratnak ezek a történetek azt nem fogom csak úgy kinőni


A kérdésem az hogy másból miket váltanak ki ezek a történetek?

2012. aug. 26. 17:16
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Jaj az ég szerelmére. Ezek a sztorik mind fent vannak az urbanlegends.com-on vagy melyiken. Kitaláció az összes, bármikor írok neked még 20 ilyet.
2012. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Belőlem sem vált ki semmi extrát. Ezek kitalált sztorik, nincs semmi valóságalapjuk, ezért nem is parázok ilyenektől.
2012. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Tipikus táboros sztorik
2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Shai-Hulud ***** válasza:
69%
Hát nem te vagy az Agatha Christie, az már biztos... :-(
2012. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Hát, lehet csak én vagyok így, de az elsőn halálra röhögtem magam... :D
2012. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

1.-nél majdnem felröhögtem azon hogy nem csak a kutya tudja megnyalni a kezed :D

2. Az apa elég lassú lehet agyilag hogy nem tudta időben levonni a következtetéseket...

3. Ismertem

4. Gyengusz


Te ezektől félsz? :D

2012. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
A "fekete rózsa" pedig ritka hülyeség...
2012. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha 16 éves vagy, akkor annyi idős vagyok, mint te, de hatalmas különbség van köztünk félelem terén, ugyanis én imádom az ilyeneket :D És ne vedd őket komolyan.... én különbeket találok ki. :)
2012. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!