Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg itt lesz a világvége...

Tényleg itt lesz a világvége négy hónap múlva?

Figyelt kérdés

A kérdésem komoly, de csak azokhoz szól, akik hisznek benne. Bármily érdekes, én sem hiszek benne, de egyre több sötét, világvégés gondolatom támadt az utóbbi időben. Vannak természeti jelek, és vannak jelek az emberi természetben is.


Józan vagyok, nem szívok semmit, nem vagyok vallásos és a világvégében sem hiszek, de érdekelne, mit mondanak azok, akik igen.


2012. szept. 18. 18:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
én úgy olvastam hogy X napig az ember sötétséget fog látni mert megváltoznak a körülmények..
2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
23%

Igen, vége lesz.

De nem úgy, hogy felrobban a Föld, vagy kihalunk.

Hanem éppen azok, amiket mondasz.

2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Rossz hírem van, nem 4, hanem 3 hónap múlva lesz itt a megjövendölt világvége! (dec. 21.)

Majd csak megleszünk valahogy! Én személy szerint átéltem már az 1990-est, a 2000-est, a 2001-est is!

Többet csak azért nem, mert korábban nem volt internet és nem tudtunk az épp aktuális világvégéről!

:D

2012. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Ideje komolyan venni a Reptoid inváziót ! Az emberiség a végnapjait élni, komolyan beszélek.
2012. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Igen, végre megint lesz világvége!

HURRÁ! Olyan régen volt már a legutóbbi, éppen itt az ideje egy újnak.

És hogy el ne felejtsük az eddigieket:

[link]

[link]

Már ennyit sikerült túlélnünk - eggyel több már nem számít.


Pedro

2012. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha komoly lenne a kérdés akkor nem tetted volna fel,mert már sok ezer ember megkérdezte és ugyanaz volt a válasz mindenhol:NEM
2012. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%
Én nem hiszek benne, de tényleg van pár apróság:D Például a Yellowstone szupervulkán kitörési ciklusai:) Pár éve kellett volna kitörnie már. HA kitörik az tényleg lassan okozna kipusztulást, ha nem is teljeset, de jelentős mértékűt.
2012. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
a Yellowstone szupervulkánja mitől szuperebb, mint a többi vulkán?
2012. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Shai-Hulud ***** válasza:

Attól, hogy yellow.

A többi meg grey. :-)

2012. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
4. ha komolyan beszélsz, akkor talán tudod is, h miről beszélsz. szóval tényleg, mi fog történni, a konkrét jelenségek szintjén hogyan zajlik le a dolog? mit tudsz?
2012. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!