Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen meditációval tudhatnám...

Vajas.piritos kérdése:

Milyen meditációval tudhatnám meg, hogy mi voltam előző életemben?

Figyelt kérdés
(Tudtok valamilyen linket, ahol esetleg elolvashatnám?)

2012. okt. 1. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
nem volt előző életed = nem tudhatod meg mi voltál előző életedben
2012. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok!

Remélem, nem valami, hanem valaki voltam.

2012. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
regressziós önhipnózis
2012. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Világos, hogy mindenkit érdekelne az előző élet, de jobb nekünk nem tudni róla. Lehet, hogy szeretnéd, ha király(nő) lettél volna, és családnál, ha valami egészen rossz helyzetű ember. Szántalanszor voltunk már a Földön, az anyagi látben és ugyanannyiszor a lelki síkon élhettünk, és még ugyanígy folytatódik sokáig. Abban a sok életben, ami eddig volt, nagyon sokféle életed lehetett. Ha most jó életed van, akkor valószínüleg jó karmát gyűjtöttél az előzőekben, és ezen igyekezz, hogy most is jót gyűjtsél.
2012. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meditációval egyedül nem fog menni. Ez ugy megy, hogy betesznek egy lágy zenét, amire el lazulsz. És aki ért hozzá, és ugy látja h indulhat , akkor vissza számol....stb


De jobb ha le megy az ember transzba. Holotrop és Vitalyt légzéssel.

2012. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok mély depresszióba esni, ha pl. az előző életemben nem voltam nagy ember. Engem nem is érdekel, hogy gazdag voltam-e. Egyszerűen, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen személyiség voltam :) És köszönöm a hasznos válaszokat.
2012. okt. 2. 14:43
 7/9 anonim válasza:

[link]

Írd be a keresőbe.

Szerintem nagyon érdekes dolgokat tudhatsz meg.

2012. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kezd el a családban keresni...:) Van kutyus is meg cica is...? :)
2013. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű dolog ez, és nem is szabad vele könnyelmüsködni. Meditálni sem könnyű, sok gyakorlással juthatsz csak valamennyire meditatív állapotba. Nem egy előző életünk volt, hanem sok, rengeteg.

És nem is az a fő kérdés, hogy MI voltál, hanem hogy megtanultad-e az arra az életre kijelölt leckéket.

Viszont ha megvan benned ez az spirituális érdeklődés, akkor fejleszd tovább filozófiai olvasmányokkal, vagy ilyen érdeklődésű baráti körrel.

2013. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!