Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vagyok én? Hogyan győzhetem...

Ki vagyok én? Hogyan győzhetem le önmagam?

Figyelt kérdés

Szeretnek válaszokat. Elgondolkodtam mar azon h ki vagyok én, de nem tudtam eddig megfejteni. Hogyan tudhatom meg, ki vagyok én?

Azt mondjak önmagunk legyőzése a legnehezebb, és ha legyőzzük saját magunkat, minden könnyebb.

Ki vagyok én? Hogyan győzzem le önmagam?



2012. okt. 15. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Látom az előző válaszom nem tetszett. :)

Akkor újat írok. Hogy ki vagy te? Az, aki nem mások véleményére kíváncsi, hanem csak a saját magáéra, csak nem meri kimondani. Írd le, milyen választ szeretnél hallani, és akkor azt írom. Ha ezzel segítek neked, nem vagyok rest megtenni.

2012. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Moderátor töröl választ...

Egyébként ha értelmes nem provokatív hszt írsz, nem törlik.

2012. okt. 15. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem győzhetjük le önmagunkat.


Komoly filozófiai kérdés ez, a Mátrixban is feszegették, a sok Smith-ügynök sosem tudta legyőzni Neot.

2012. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szkanderban esetleg?
2012. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na és én ki vagyok? A mai napig nem tudom, hogy ki/mi vagyok én.

Az univerzum legnagyobb kérdése is egy bizonyos személy kilétét firtatja.

Mielőtt még megkérdeznétek mi az elárulom.

-Tehát az univerzum legnagyobb kérdése amire még soha senki nem adta meg a választ : Doctor Who? Doctor Who? Doctor WHO?

2012. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akiket ezeket mondják csak nagynak tűnő szavakkal dobálóznak, ami tartalmilag semmi. ingyenélők akik ezt kitalálták és csinálják az "győzd le önmagad" tanfolyamokat, ás mondogatják, hogy arra tették fel az életüket hogy legyőzzék magukat.. ingyen élő senkik... NE LEGYŐZD, hanem ISMERD MEG ÖNMAGAD, tudd meg mire vagy képes, döntsd el milyen szakma érdekel hisz gondolom lassan iskolát kell választanod 8-ba és FEJLESZD önmagad, amihez nem kell 8 milliós ezotériai kurzus meg aura elemzés tenyér jóslás, hanem TANULJ, SPORTOLJ, ezáltal megismered önmagad megtudod mi érdekel és leszel valaki nem pedig önmagát legyőző senki
2012. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval nagy vonalakban egyetértek, de én kulturáltabban fogalmaztam volna meg.
2012. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocs csak kicsit felidegesít h más dolgozik a pénzért más meg betegre keresi magát h ilyen hülyeségekkel butítja az embereket
2012. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez valóban nagyon szomorú és dühítő, és nem is rovom fel neked a stílust, nekem is van olyan, hogy felháborodok az itteni mérhetetlen ostobaságtól.
2012. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tudással és önismerettel (ha méltó vagy rá)
2012. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!