Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » S. O. S! Mentsük meg a világot...

S. O. S! Mentsük meg a világot a dec 21-ei végtől. De hogyan?

Figyelt kérdés

Az a véleményem, hogy a december 21-i világ megsemmisülést nem kerülhetjük el(az okok lentebb). Viszont hosszas karma-dinamikai kutatással találtam egy utat, amivel elkerülhető lenne a nullsík.


Normálisan az idő úgy telik, hogy a jelenmutató a ma után átcsúszik a holnapba. Azért vagyunk bajbab, mert december 21-én az idő számegyenes véget ér. Ha ezt eléri az idő mutató leesik a végén. Ezt mutatja a maja naptár. És ezért elkerülhetetlen a vég.


Viszont, ha a december 21-edike előtti pontra mindig beiktatódna egy újabb nap, akkor a jelen mutató soha nem érné el a számegyenes végét és a világ megmenekülne. Magyarul fel kell duzzasztani az időt ezen a ponton, hogy a további történelem mindig december 21 előtt történjen. Úgy képzelheted el, mint egy kis hurkot, ami ott fúvódik a számegyenes vége előtt.


A kérdés az, hogy hogyan... Milyen technikát kellene alkalmazni? Miért pont azt? És hogyan?


ui:

Csak komoly válaszokat kérek!!



#vége #december #időszámegyenes #megmentési-akció
2012. nov. 12. 19:14
1 2 3 4
 1/38 Mara Acoma ***** válasza:
90%
Szerintem kicsit hanyagolnod kellene a fantasy filmeket...
2012. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem a világvégétől kell megmenteni a Földet, hanem az olyan emberektől, mint te.
2012. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
93%
Állítólag ezt a NASA mondta,de nem láttam a honlapjukon ilyet
2012. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szóljunk "brúcvilisnek",neki már sikerült,majd össze szedi a csapatot,Pl:" Supermen,dzsiájdzsó,körk kapitány,rambó,,obama."
2012. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit sok TV-t nézel kérdező. Erre nem lehet komoly válaszokat kapni mert a kérdés már önmagában sem komoly, egy nagy hülyeség, de akkor szinten...

"Magyarul fel kell duzzasztani az időt ezen a ponton, hogy a további történelem mindig december 21 előtt történjen."

Ha viszont ezt megcsinálod akkor a reptoidok is akármelyik pillanatban megjöhetnek.

2012. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Megakarod menteni a világot?

Szólj Chuck Norrisnak. :D

2012. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

"az idő számegyenes véget ér."

Van egy ilyen videó, igen, de az illető, aki ezt állítja, hallucinogéneket használ. OK. Legyen kapu egy másik világba a szent növény, de ha minden halu beteljesedne!


Kb. 23. perctől nézd!

http://www.youtube.com/watch?v=0-6lQ2TaB_o

Nesze neked idővonal, szerintem meg akkor pókhálók lesznek a Földön, mert egyik csaj ilyet haluzott! XD

2012. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Holnap én is írok egy ilyet!
2012. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

"S. O. S! Mentsük meg a világot a dec 21-ei végtől. De hogyan?"


Első lépésként töröljük az Ezotéria rovatot!


Ps: akkor te nem is veszel karácsonyi ajándékokat?

2012. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Na hát ebben minden benne van.

Nem mondom el mi az eredménye, tessék elolvasni...

2012. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!