Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012. dec.21-én milyen kataszt...

2012. dec.21-én milyen katasztrófa várható? Mit takar a világvége? UFO-k jönnek vagy természeti katasztrófák? Vagy háború?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 13:28
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
73%
22.-én ismétlés és összefoglaló az m1-en, majd ezentúl minden évben megünnepeljük december 21.-ét. Amúgy ajánlom a Family guy 2000-ben megtörtént világvége részét, sajnos nem tudom melyik rész volt az de sokat tanulhatunk belőle, hiszen kitudja mikor jön egy újabb világvége
2012. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
0%
vaagy.. kitör a III. világháboru, és az emberek nagy része meg fog halni. később akik nem haltak meg azokat természeti katasztrófák fogják sujtani. nem lesz élelem, és minden el fog pusztulni. senki nem fog megmenekólni.. és ez természetesen MIND IGAAZ.!:D:D
2012. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló írta jól. Megérkezik a reptoid-krixkraxi-lumbulábiai inváziós flotta és leigázza a Földet! Végünk van,skacok!!!

Szólni kéne a pedáloknak meg az annuakikak hogy hozzák az űrflottájukat és együtt legyőzhetjük a megszálló földönkívülieket!

2012. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Marha vicces....
2012. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qzU9O..

"Nézd a napfényt! Nem is hagyjuk abba.

Táncolj tovább, amíg a világ véget nem ér!

Ha érzed, engedd, hogy megtörténjen!

Táncolj tovább, amíg a világ véget nem ér!"


Ez a dal refrénjének a magyar szövege.. Hát én úgy tudom nem lesz elektromos áram és semmi nem fog működni amihez áram kell pl. telefon, autó mert ugye abba is ott az aksi és azok is tökre lemerülnek majd ez már maga kész káosz!! Se bolt, sem semmi egyszerűen leáll az élet 4-napra.

2012. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5%

előttem szóló

leáll a te agyad 4 napra:)

2012. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%

gyökerek,akik bevettétek ezt a világvége dumát

jusson már ez a nyakatokon lévő üres kör alakú valamibe,h SEMMI NEM LESZ

normálisabbja készül a karácsonyra

ti meg szartok az ágy alatt

2012. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Britney Spears XD
2012. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ezeket a világvégés hülye meséket az állam találja ki,hogy az emberek eladják mindenüket,ők olcsó pénzért megveszik és egy csomó pénzt kaszálnak.
2012. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Nightkin ***** válasza:
Nem az állam találja ki, hanem az ezoterikus majmok. Ha állami móka lenne, megjelölnének hivatalos forrást. Ők azért nem annyira amatőrök, mint az ezoterikus véglények :D
2012. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!