Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012 december 21 miért féltek...

2012 december 21 miért féltek tőle? A világvége már réges régen elkezdődött és benne élsz csak nézz körül kicsit a világban

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen,bizonyos értelemben,ha úgy vesszük.Mire gondolsz pontosan?Arra,amikor megjelent az ember,vagy "csak" arra,hogy egyre nagyobb erkölcsi mélységekbe süllyed a "média jótékony hatásától"?
2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Vicces amúgy mert én elméletileg 21-én tudom meg a nyelvvizsgám eredményét. Ha megvan és minden jól megy igazi diplomás leszek, ha nincs meg akkor egy kicsit vége lesz számomra a világnak egy pár percre szerintem. Amúgy egyetértek veled. sajnos tesszük tönkre a világunkat és ez nem feltétlenül 21-én ér véget.
2012. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

Nem félünk.

És elárulom, ha még 82-szer megkérdezitek, akkor sem fogunk.


A gugli 73 ezer!!! találatot adott.

[link]

2012. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Azért,mert lehet,hogy be fog minket szippantani a Gamma lyuk!
2012. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen mindenhol ez a dátum szerepel és nem értem mit várnak az emberek azt hiszem az egész világ robog valami fele amit még a maják el se tudtak képzelni ha nem a világvezetök fogják a pénz éhség miatt megölni minket akkor a természet fog megviccelni
2012. nov. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!