Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van ok az aggodalomra? 2012...

Van ok az aggodalomra? 2012 december 21.

Figyelt kérdés

Kéne félni?

Nem hiszek benne,de látom hogy sokan hisznek benne.

PL: Niburu biztos nem jön mert már látnánk,beterítené az egész égboltot nem?

És már ekkor természeti katasztrófák lenne ?

Meg olvastam hogy a maják utódai nem erősítik meg hanem egy új "korszak" kezdődik,és ezt fogják ünnepelni.

És mi van ha titkolják?

Mi a véleményetek erről?


2012. dec. 17. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon ajánlom, hogy ne titkolják el! elég sokáig óhajtok élni és már a kislányommal készülünk a karácsonyra már az ajándékok is megvannak úgy hogy ajánlom, hogy ne szórakozzanak itt nekem pénteken!
2012. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mind meghalunk......a nevetéstől.
2012. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 CIA+FBI válasza:
59%

1999 eljött a sátán??? Nem akkor meg nincs ok !

Ez az egész azért van hogy az ember félelmében költsön hülyeségekre pénzt és vásároljon sok dolgot! Halottam egy amerikai idiótáról aki vett fegyvereket és egy valag babkonzervet és leköltőzött a bomba biztos bunker szerű pincéjébe! Nem lesz semmi nem kell aggódni! Nyugodtan igyál meg egy sört vagy többet én azt teszem majd 21én!

2012. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Nerm biztos, hogy látnunk kellene a Nibirut, mert tegnap láttam a National Geograficon, hogy valamikor úgy ment el mellettünk egy bolygó, hogy csak 3 nap múlva vették észre, és lehetett volna végzetes is, de a Nibirut cáfolják.

Mi van ha titkolják? Ha valóban lenne valami, akkor jobb is lenne ha nem tudnék róla napokkal előtte, mi a fenének izguljam magam halálra.

2012. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a világvége koncerten leszek a Pecsába. Aggódhattok hogy nem fogom élvezni, mert akkor az a barátom aki elhurcolt és nyaggatott vele tartozik nekem 4500 ft-al.
2012. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
aggodalomra semmi ok Han solo & Chewbacca már megsemmisítette a reptoid flotta nagy részét az ezeréves sólyommal!
2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon hirtelen kell megjelennie, bár ebben a nibiruban nagyon nem hiszek! azt viszont eltudom képzelni, hogy vannak Ufok akik észt adtak ezeknek a majáknak mert hogy maguktól nem voltak ilyen okosan hogy így előre rajzikáljanak az biztos! meg azt ugye senki nem gondolja komolyan hogy a majmoktol származunk hogy hirtelen le másztunk a fáról fölegyenesedtünk és go futni kezdtünk! mert akkor ugyan most miért nem másznak??:D na mindegy én parelok valahol de hát ha azt mondják AZ okosok hogy no para akkor no para!
2012. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Majd Fogarassy Árpád atombunkere megvéd minket. Meneküljünk!!!!!!!!!!!
2012. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

"meg azt ugye senki nem gondolja komolyan hogy a majmoktol származunk hogy hirtelen le másztunk a fáról fölegyenesedtünk és go futni kezdtünk!"


Senki nem gondolja,de azt ugye te és a hozzád hasonló összeesküvés-elméletek meg hasonlók gyártói elfelejtettétek,hogy ez évmilliók leforgása volt,nem csak "go futni kezdtünk"...valószínűleg lógtatok aznap iskolából,mikor Charles Darwin evolúciós elméletét vettétek...

Úgyhogy ne itt okoskodj.

2012. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
több ezer kérdés van már erről és minden válasz az hogy nem lest világvége (ja és én még 1 hívőt nem láttam :D)
2012. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!