Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem tudok felébredni a...

Miért nem tudok felébredni a rémálmaimból, bármennyire erősen is próbálok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég nagy nyomás van rajtam, ebből származhatnak a rémálmaim magamat ismerve. Viszont az érdekes az egészben, hogy álmomban tudom, hogy csak álmodok, és tudom azt is hogy fel kellene kelni, próbálnék mozdulni, legalább kinyitni a szemem, de egyszerűen lehetetlen, az egyetlen amit hatalmas erőlködések árán tudok tenni, hogy megpróbálok szólni valakinek, hogy keltsen fel, amit én is hallok hogy beszélek közben, bár énnekem nem tűnik olyan hangosnak, de azt mondják rendesen lehet hallani amikor szólok. Nem vagyok egy félős típus, hogy megijedjek bármiféle álomtól, és tudom hogy nem valósak, még álmomba is, rendkívül racionális típus vagyok, de a biológiához nem értek, hogy mi lehet ennek a problémának az okozója. Remélem valaki okos tud nekem választ adni, kíváncsi lennék rá mi lehet.

2013. febr. 4. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt paralízisnek is szokták nevezni de szerintem érdemes lenne tisztitást kérned.


Mihály arkangyaltól kérd, hogy titsztitsa meg a lelked és a tested az ártalmas negativitásoktól.


Az ágyad mellé hegyi kristályt vagy rózsakvarcot sem ártana tenned. Jobban alszik tőle az ember.


itt betudsz szerezni: [link]


sok sikert ;)

2013. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lilith1994 ***** válasza:
Alvás paralízis is lehet. Nekem is volt már ilyen és én sem tudok álmomban megmozdulni sem. Nekem egy megoldás vállt be az az volt hogy megnyugszok álmomban és álmomban megpróbálok elaludni. Amikor ez sikerült minid felébredek.
2013. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!