Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álom irányítás? Tényleg,...

Álom irányítás? Tényleg, olyan nagy szám? Ennek egyáltalán van valami értelme, jelentősége?

Figyelt kérdés
Ismerőseim említették nem egyszer, hogy az milyen jó lenne meg minden, ha ők ezt megtudnák csinálni. Olyankor én meg erre annyit mondok nekik, hogy szerintem én tudom ezt, mert pl. szokott olyan lenni, hogy félek álmomban vagy bántani akarnak vagy ilyenek és olyankor mindig tudatosan felébresztem magam, mert tudom, hogy álmodok és álmomban nem tudnak bántani, vagy olyan is szokott lenni, hogy álmomban megyek valahová és pl. olyan helyre kerülök, ahová nem szeretnék menni mondjuk élőben , én azt tudom álmomban is és másik helyre irányítom magam...

2013. febr. 17. 15:16
 1/3 anonim válasza:
100%

nem nagy szám


én is sokszor "ráébredek", hogy én most álmodom, és úgy irányítom az álmom, ahogy nekem tetszik

2013. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy szám. Bárcsak én is képes lennék rá. Ha elvonatkoztatok minden ezós dologtól, akkor is jó, ha nem unatkozik az ember éjszaka, nem?
2013. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban elöfordul velem kb 4 - 5 alkalomal.

Nagyszerü érzés mikor álmodban tudatosul hogy ez csak álom akármit megtehetsz nagyon jó.

Sajnos azòta nem történt velem ilyen söt álmaim is ritkán vannak.

2013. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!