Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez? Éjjel...

Mit jelenthet ez? Éjjel fekszünk a párommal egy ágyban,5 évig fent van két szekrény féleség, az ágyunk felett, és éjjel fél 3kor leesett. Ráesett a páromra

Figyelt kérdés

A szekrény aránylag szerencsésen esett le,mert elöször az ágy peremére esett,és utána a páromra, (nem az volt a gond)hogy rosszul volt felfogatva..mert a hátulja ott maradt a szekrénynek,levált a szekrény.

A páromra esett, nem lett nagyobb baja, (remélem). Bár egyébként sokszor ott a gyerekeink szoktak aludni. SZerencsére nem ők voltak ott!


2013. máj. 27. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

családdal néztünk egy szellemes thrillert.

a film közepén elkezdtünk beszélni a témáról is, én is azt kezdtem el mondani, h ha létezik is ilyen mi a bizonyíték rá.

Ekkor volt egy gyönyörű üveg gyertya tartónk az asztal közepén, és magtól ketté tört.

úgy megijedtünk h volt aki felugrott a kanapéra is.

lehet most mondani h véletlen volt, de pont akkor és ott?

vagy anyagfáradás idézte elő?

vagy tényleg vmiféle jelenség volt?

kitudja, értelmes választ nem találtunk rá!

2013. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én sem tudom..nagyon érdekes dolgok ezek.Egyébként egy pár éve meghalt kisfiúé volt a szekrény...
2013. máj. 27. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ennek az ég világon semmi köze ezekhez. Figyelj ágy fölé szekrényt vagy polcot vagy egy virágot nem szabad tenni, mert bármikor le eshet. A szekrény azért vállt le a hátuljáról mert gondolom a ragasztás elfáradt, biztos volt egy nem kevés súly teher, és ezért történhetett.

Nem igazán tudom felfogni hogy az emberek minek tesznek az ágy fölé bármit is, mert bármikor le eshet az onnan, bőven elég neki akár egy minimális föld mozgás is, vagy bármi. Egy konyhaszekrény is le eshet a falról hiába van odarögzítve megfelelően, akár oda is betonozhatják, az akkor sem marad ott örökké valóságig.

Nem igazán értem ezt egyesekbe hogy minek tesznek bármit az ágy fölé. Főleg ha ott gyerekek szoktak aludni, kitudja mi lett volna. Ez szerencse hogy nem ők aludtak ott. Remélem ez tanulság volt. Szépen szedjetek le mindent az ágy fölül, még képet sem szabad oda tenni, maximum egy posztert ragasztó szalaggal mert az nem árthat.

2013. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostmár biztos hogy odafigyelünk ilyenre..igy is mindenre gondoltam..lepergett előttem az életünk..és még mostsemvagyok nyugodt! Máskor nem teszünk semmit sem ágy fölé...
2013. máj. 27. 10:09
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
szabadulj meg a szekrénytől
2013. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!