Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos elalvás módszere...

Tudatos elalvás módszere mennyire nehéz? Írnátok nekem róla?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
10óra meló után? Semennyire! Sőt, még nem tudatosan is qrvára megy!
2013. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sok mindent olvastam már az alvásról és érdekes dolgokat lehet találni.

Én azt találtam,hogy a legjobb mindig ugyanakkor lefeküdni aludni és ugyanakkor felkelni és egy idő után nagyon jól beáll az alvókád.

2013. júl. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ismerőseim, akik bárhol, bármikor képesek voltak aludni, mert meditálással aludtak. A legnagyobb zaj és horkolás közepén is nyugodtan aludtak, még más forgolódott az ágyában. Ezt a képességet nem lenne rossz elsajátítani.
2013. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 minimancs válasza:

[link]


Szerintem ez nagyon jó módszer! :)

2013. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyeld az egész tested egyszerre... a fejed búbjától a talpadig... magam alatt az ágyat, a fejed alatt a párnát... figyeld a légzésedet, azt, hogy hogy lassul, hogy vesz fel egy automatikus ritmust anélkül, hogy akarattal lélegeznél ki-be... figyeld a gondolatokat, hogy cikáznak a fejedben, majd engedd őket szabadjára, hogyne rekedjenek meg a koponyád határánál... majd figyeld azt, milyen csend van a fejedben és mindenhol... ha ezekből csak 1-2 megy, már akkor elérsz legalább annyit, hogy lenyugodjon a szervezeted meg az elméd, ami elősegíti az alvást... ha tényleg álmos vagy, már félúton be fogsz szunyálni... ha nem, legalább jóízűt pihensz.
2013. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haha, magad* :D
2013. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!