Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hiszik a titokban? Alkalmaz...

Ki hiszik a titokban? Alkalmazzátok? Beválik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
HiszIK??? A titokban??? Hogy lehet hinni egy titokban? Pláne alkalmazni... Szerintem te nagyon összezagyváltál valamit.
2013. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom a kérdés a Titok című könyv tartalmára irányul.
2013. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pontosan...
2013. júl. 24. 22:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mire elkezdtem volna írni a választ, az első válaszoló megelőzött, mert pont ezt akartam írni.

abban a könyvben egy módszer va, aminek az alkalmazása, és a kivitelének az eredményessége is erősen kérdéses, bár a könyv bestseller mindenhol.

2013. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Na, akkor most már legalább a megfelelő kategóriában van a kérdés. Agykontrollnak meg hasonlók nem a Tudományok kategóriában van a helye.

A gondolkodást is alkalmazni kellene, meg a nyelvtani és helyesírási szabályokat.

2013. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Hiszik?

Kicsit tanulhatnál először magyarul. Olvashatnál irodalmi műveket. Sok természettudományt, aztán biológiát is.


Na mindegy... úgyis lusta leszel erre.

Akkor röviden: tényleg tudod magad javítani, hogy sikeresebb legyél az életben - de csakis magad. Senki másra és semmi másra nincsen egyetlen mákszemnyi ráhatásod sem. Csak a saját teljesítményed tudod növelni.

2013. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Én láttam a filmet, de szerintem egy oltári nagy baromság.

Lehet van reális alapja, nem tudom. De túl sok benne az optimizmus, ami nekem már sok... szerintem ez a könyv/film nagyon álomvilágban élő emberek számára javasolt.

2013. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LeGrady ***** válasza:
Egy kicsit el van túlozva, de alapvetően a pozitív és másnak nem negatívumot okozó gondolatok sokat segítenek az életben. A sokakra jellemző negativizmus is éppúgy hat, az első lépés ennek csökkentése, hogy ne fesd az ördögöt a falra.
2013. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lilluli0361 válasza:
Pl. ha egy titok szabadalom, akkor azt lehet alkalmazni és be is válhat.
2013. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ártani nem árthat, de azért ne hidd, hogy valami természetfeletti hatalmad, meg jó szerencséd lesz tőle...
2013. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!