Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha hullócs...

Hisztek abban, hogy ha hullócsillagot láttok, és kívántok teljesül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 12:48
 1/8 Szecsői Tibor ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, Perseida-maximumkor annyi lenne az ötös találat a lottón, hogy a fejenkénti nyereményből még a szelvény ára se jönne vissza...
2013. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én hiszek:) eddig mindig teljesült , de olyat nem is lehetne kívánni h 5ös találatod legyen hanem hogy kapjak egy kis pénzt mondjuk:) de mindig fogalmazz pontosan mert itt a kis penz lehet 5ft is. En szurkolok h teljesuljon neked:) csak higgy benne:)
2013. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig nekem teljesült mindig :)

Ha szerelmi bánatom volt, és azt kívántam, hogy kapjam vissza ŐT, akkor 1 hónap múlva teljesült, igaz csak kis időre, de teljesült :) tegnap láttam 6 hullócsillagot, és már a 2. nál nem tudtam mit kívánni :)

2013. aug. 6. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyavaja tudja. Még mindig 70A...
2013. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig nem teljesült egyik se sajnos, de ettől függetlenül szoktam még kívánni hát ha valamelyik bejön, de olyat is szoktam kívánni, amit nem tudom, hogy teljesül e, mert másvilági. Például nagyon régen azt kívántam(most már elmondhatom), hogy legyek együtt valakivel örökre.. de aztán vége lett. Meg már nem is akarnék vele lenni:)


"Nem vagyok már kis gyerek, de hiszek még a csodákban"

2013. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá tennék, hogy amúgy ez a "elmondom, akkor nem teljesül" dolog szerintem hülyeség, mert például, ha valaki azt kívánja, hogy ne nyerjen soha 5-ös lottón és, ha elmondja valakinek, akkor az nem teljesül, tehát nyerni fog.. :D De pénzt még soha nem kívántam, inkább jó dolgokat csak.
2013. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ja
2013. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen és nekem már teljesült is.
2013. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!