Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mert mindig a jo emberek...

Mert mindig a jo emberek tavoznak el elobb (halnak meg)?

Figyelt kérdés
Tudom, h mndig van ez igy, de valjuk be, nagy tobbsegben a jo emberek azenvednek sokat oket cseszegetik es ok tavoznak el leghamarabb, en ezt vettem eszre es ez zavar, es vajon mert van ez?

2013. aug. 6. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicc jut eszembe...


Kisgyerek olvasgatja a sírfelíratokat a temetőben...

-Itt nyugszik a legjobb apa

-Itt nyugszik a legjobb feleség

-Itt nyugszik a legjobb orvos, stb...

A gyerek megkérdezi az apját;

-Mond apa, a rossz emberek hova vannak eltemetve?


Tehát halálunk után hajlamosak vagyunk jobbá vállni, így valóban a jó emberek mennek el előbb.


Egyébként meg természetesen a "halál" nem válogat. Visz ilyet is, olyat is...

2013. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

ZoltánKvantumfizikus válasza :


Ezt meg lehet világítani spirituálisan ahogyan valójában van és materiálisan is.


Valójában ez azért van, mert a rossz emberek mások kárából,negatív érzéseiből,szenvedéseiből töltekeznek. A szervezet bioenergiáit szívja magába a rossz ember és ezért az tovább él.


Materiális megvilágításban pedig, a rosszak másokat ugratnak, szekálnak, pocskondiáznak és az azok bosszankodáain örülnek és ez a boldogsághormon garantál hosszú életet nekik. Látod ugyanez a helyzet az itteni materialistákkal is. Miért jó nekik hogy beleszolnak egy ezotérikus fórumon az ezotérikus emberek kérdéseibe ? Csak ennyi : Ebből táplálkoznak ! Amikor bosszankodtok, ők örülnek és ez a boldogsághormon tartja őket életben

2013. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Es masodik valaszolo: ez most komoly? Ha igen ez nagyon igazsagtalansag, azok halnak meg akik 'meg tudnak valtani' a Vilagot... Es a rosszak meg maradnak....

2013. aug. 6. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
én olyat is hallottam már, h akik nem mások életének tönkretételével töltik az időt, hanem segítenek nekik ha tudnak, vagy egyszerűen magukra koncentrálnak, azok hamarabb beteljesítik azt a bizonyos feladatot, amiért a világra jöttek, és aztán már sok értelme nem lenne nekik maradni:)
2013. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt amugy olyan jo hinni abban h van valami. Halal utan n csak az idotlen sotetseg es en remelem tenyleg van bar meg ezzel nem kell foglalkoznom
2013. aug. 7. 00:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez csak az emberi érzékelés és értékelés sajátossága.

Ha egy számunkra kedves ember hal meg, az elszomorít, felkavar minket, és nagy nyomot hagy bennünk. Ha olyasvalaki hal meg, akit nem szeretünk, az korántsem ráz meg ennyire. Nem a jó emberek halnak meg mindig, csak az ő halálukra sokkal nagyobb figyelmet fordítunk.

2013. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben lehet valami mert azota erzem ezt amiota nagypapam Halt meg (nyugodjon bekeben!) o szamomra es mindenki szamara aki ismerte kedves ember volt! Ahol elt (varos) majdnem a varos harom negyede jott el a temetesere mondjuk nem ez a lenyeg cdak ez is azt mutatja h mennyire jo ember volt
2013. aug. 8. 00:28
 8/9 A kérdező kommentje:
meg a barátnőm olyant is, hogy azért van, mert a biztosan van egy jobb hely valahol a halál után, ahova a jó emberek előbb mehetnek, és az önző, undorító emberek maradnak itt ebben a Világban sokáig :)
2013. aug. 10. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt már én is megfigyeltem, hogy mindig a jó emberekkel történnek a legnagyobb szemétségek és aljasságok.
2013. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!