Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem vagy ezotérikus történet?

Szellem vagy ezotérikus történet?

Figyelt kérdés
Öntsétek ki a lelketeket!Bunkók kíméljenek!!!!!!

2013. okt. 23. 13:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki?
2013. okt. 23. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Látni-vél az ember néha furcsa dolgokat.

De nem tudja hogy a fű az alkohol a sok szmog vagy a matrix okozza e a halucinációkat.

2013. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez igaz! XD
2013. okt. 23. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Sietek leszögezni, hogy sohasem hittem semmiféle földöntúli dolog létezésében. Mégis egyszer, a sokadik éjszakás műszakban, hajnali kettő tájban, amikor amúgy is összemosódik a képzelet a valósággal, egy pillanatra megremegett a szám széle. Az üzem vezérlőterme köröskörül csupa ablak, és az egyiken kitekintve apám szellemét véltem látni egy tartály előtt. Persze sürgősen győzött a realitás, és elkezdtem kutatni a látomás okat. Már nem emlékszem, hány műszakom ment el rá, mire végre megtaláltam a dolog nyitját, négy, vagy öt felületről visszaverődve a saját arcom és felsőtestem árnyát láttam ott kint.

Néhány héttel később úgy adtam át a műszakot, hogy mindent ugyanúgy állítottam be, ahogy akkor volt. Valamikor éjjel telefonált a főnököm, hogy azonnal menjek be, mert a kollégám nem hajlandó egyedül maradni a vezérlőben.

Szóval meg akartam tréfálni, de magammal csesztem ki.

2013. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm válaszod!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!