Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vonzanak a régi kripták?...

Miért vonzanak a régi kripták? A régi temetők? Miért tetszik a "dohos" régi illat? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
...vagy esetleg emlékeket idéz benned. Pl. egy szeretett személyt elveszítettél, és nem tudod elengedni, vagy vágyódsz a múltba.
2013. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan az érdeklődési köre, én jobban szeretek egy régi temetőben sétálni és régi sírboltokat nézni, mint más egy plázában a kirakatokat.
2013. okt. 28. 18:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyermekkorom óta vonzódom a temetőkhöz, amikor még nem veszítettem el egy szerettemet sem! A kastélyok, a régi festmények is vonzanak. Nem értem miért? Lehet hogy tényleg beteg vagyok?
2013. okt. 28. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:

"A kastélyok, a régi festmények is vonzanak."


Engem is vonzottak régen :) Ez nem beteges, mondom én,hogy a múltba vágyódsz, nincs ebben semmi extra.

2013. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én egy időben mindig a XX. század előtt akartam élni, és bántam,hogy ide születtem, aztán beláttam,hogy sok minden hiányzott volna, ami ma van, pl. a net :P
2013. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én honnan a fenéből tudjam azt mondom neked, mindenkinek megvan a maga, keresztje a tiéd ez viseld egészséggel.
2013. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az új Tomb Raider szereplő
2013. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Információ Kapitány ***** válasza:
25%

"Mindenkinek megvan az érdeklődési köre, én jobban szeretek egy régi temetőben sétálni és régi sírboltokat nézni, mint más egy plázában a kirakatokat."


Ez a goth átlag 16-23 réteg közkedvelten használt közhelye. Kérlek, nehogy félre értsd a pubertáskori érzelmi tobzódás eme effektusát valamiféle ritka egyéniség kialakulásának. Ez egy bizonyos embertípusnál, egy bizonyos esemény sorozat és a pubertás együttes hatására bekövetkező pszihológiai reakció.


Nem, mint ember akarlak le "átlagosozni". De ezek az események, nem jelentenek semmi különöset. Együtt járnak a további tünetekkel.


-Fotózkodás, versolvasás, berzerker/HIM/Sonata arctica/ apocalyptica hallgatása temetőben

-Szolis pláza 3,141589csák/szülők/tanárok/konfekcionisták utálata

-vonzódás a halálhoz/ vérhez/ elhagyatott házakhoz

-a Twilightos szűk bőrnacis vámpírok rühellése (renfdkívül helyesen)/ Ugyanakkor a Gary Oldman féle vámpírok preferálása


Persze lehet más is a nyugalom, vagy a velünk élő (vagy épp nem élő de valaha élt) történelem tudomásul vétele, ami pl tök zsír


vagy 100 más dolog, de az elsőként leírt kis jellem vázlat az esetek 87%-ban helytálló.


Remélem nem bántottalak meg.

2013. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:
100%

Én nem vagyok 16-22 éves gót, mégis úgy vagyok ezzel, mint a kérdező. A magyarázat összetett. Egyrészt a titokzatossága, sokfélesége vonz, ahány sírhely,annyi történet, esetleg félelem az elképzelt túlvilági dolgokról.

Másrészt ezeknek az elkészítésébe energiát öltek, díszesek, pazar módon, időtállóan vannak a helyükön, "ilyet ma nem csinálnak". Emiatt tekintélyük és patinájuk van.

2013. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A fiatalok sokszor csak kitűnni akarnak az extrém érdeklődésükkel, én nem vagyok már tini. Nem kitűnni szeretnék, csak érdekel hogy mit jelenthet ez a vonzalom? De "Napkirály" tökéletesen megértett,köszönöm Neki és Mindenkinek a válaszokat!
2013. okt. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!