Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap előtt este kiléptem a...

Tegnap előtt este kiléptem a saját testemből, valakinek van ezzel kapcsolatban hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Rövid sztori:

Egyik ismerősömmel beszélgettünk erről, hogy apukája, kilépett a saját testéből, mikor kórházban feküdt.

Elmagyarázta, hogy ez a dolog milyen, gyakorolni kell.

Nem hittem benne egyáltalán, lefekvés előtt valahogy elgondolkoztam ezen, sokat ismételgettem magamnak, hogy testből való kilépés majd, a következő kép az volt, hogy állok az ágyam mellett és látom magam ahogy alszom, és valamilyen oknál fogba (van egy nagyon jó lány barátom a szomszédba) egy olyan érzés fogott el, hogy megnézem jól van e, falakon mentem át egészen az ő szobájáig, láttam nincs rajta takaró és betakartam


Majd ezek után felébrettem, ömlött rólam az izadság, és a testem kegyetlenül remegett.


Azt hittem csak egy buta álom, másnap találkoztam a lánnyal a boltba, és azt mondta, nem tudja de volt egy pár percre egy olyan érzésre mintha este betakarnám őt, mikor ezt kimondta vigyorogtam, és azt mondtam, biztos csak álmodtad, de belül kivert a frász mikor meghallatom.


Volt már másnak is hasonló? Lehet ezt gyakorolni, mert most már nagyon érdekel


2013. nov. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha tükörbe nézel, és kibírod nevetés nélkül, nincs humorérzéked.
2013. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minél többször csinálod annál könnyebb. Azután már ébren is meg tudod tenni.
2013. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
én is képes vagyok erre bizonyos alkoholszint mellet Most leegyszerűsítem a válaszomat: gyakorolj tovább egy nap képes leszel erre elalvás nélkül is. xD
2013. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Kevesebbet szívj. Vagy többet. De nem jól lőtted be az adagot.
2013. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én sem hittem benne eddig, nem értem miért kell gúnyolódni, meg szarkasztikusnak lenni egy témával kapcsolatban, ha nem hiszel benne, akkor ne pazarold rá a felesleges karaktereket, röhögjél rajta, meséld el a spanoknak és röhögjetek.... parasztok
2013. nov. 24. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Én még akár hinnék is benne, de onnantól lett vicces, hogy


"Egyik ismerősömmel beszélgettünk erről, hogy apukája, kilépett a saját testéből, mikor kórházban feküdt.

Elmagyarázta, hogy ez a dolog milyen, gyakorolni kell. "


Szóval, tételezzük fel, van ilyen. Ha valakinek ez egy kórházban jön elő, akkor semmiképpen sem úgy, hogy képes lenne elmagyarázni, hogyan kell. És ugye ő azért lépett ki a testéből egy kórházban, mert gyakorolta? LOL

2013. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sok emberrel előfordul ilyen, csak épp a fentebb leírt válaszok miatt nem fogják elmondani....senkinek!

sok jó könyv van a témában is, érdemes keresgélni.

2013. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tudatos álmodásnál voltak hasonló élményeim, én is kirepültem a testemből, meg ilyenek, pedig csak tudatosan szerettem volna álmodni. Van egy buddhista meditáció, és azzal próbálkoztam, de ez jött össze... Igen; amúgy elég ijesztő.
2013. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!